reklama

Huawei Y6 Prime 2018: Dostupný smartphone nemusí být kompromisem

reklama

V dnešním propojeném světě, kde jsou hovory přenášeny pomocí VoLTE, platby realizovány prostřednictvím NFC a vztahy navazovány skrze aplikace, se smartphony staly, navzdory tomu, že je známe jen něco přes 10 let, základem moderního života.

Ačkoliv se mobilní trh za poslední dekádu v mnohém změnil, jeho velká část přesto zůstává stejná. V čem? Špičkové vlajkové lodě největších hráčů na mobilním trhu jsou rok od roku větší, ale přesto lehčí, rychlejší a výkonnější, zatímco finančně dostupnější telefony bývají svými funkcemi poněkud neuspokojivé.

Nový Huawei Y6 Prime 2018 pro vás proto může být příjemným překvapením. Jde o smartphone za přijatelnou cenu, který však nabízí prémiové funkce, jaké nenajdete ani u některých prémiových zařízení. Coby smartphone určený mladým lidem, kteří fandí moderním technologiím, je telefon vybaven FullView displejem, skvělým foťákem, velkokapacitní baterií a možností odemknutí pomocí obličeje či otisku prstů. 

Odemykání obličejem, nebo otiskem prstu? Záleží na vás

Který způsob odemykání telefonu je lepší a bezpečnější? Inovativní odemykání obličejem, nebo raději využití starého dobrého otisku prstu? Y Prime 2016 je o krok napřed, a proto nabízí obě možnosti. Uživatelé, kteří vítají každou technologickou novinku a upřednostňují rychlý a snadný přístup ke svému telefonu, mohou využít funkci odemykání pomocí obličeje. Ta dokáže na lidské tváři nasnímat 1 024 referenčních bodů a do zařízení uložit profil uživatele. Ověření pak zvládne rychleji než běžná dostupná řešení na trhu.

Na zadní straně se uživatelé mohou spolehnout na vysoce zabezpečený snímač otisků prstu. Kromě odemykání zařízení snímač podporuje také řadu dalších funkcí, včetně interakce s budíkem, přijímání hovorů nebo procházení fotografií.

S podporou obou možností odemykání nabízí model Huawei Y6 Prime 2018 více než smartphony z podobné cenové hladiny, a dokonce překonává i některé vlajkové modely konkurenčních značek, které obličejem odemknout nelze.

Displej, s nímž uvidíte ještě více

Díky HD + FullView displeji o velikosti 5,7 palce si budete moct užívat komfortní pohled na cokoliv. Ať už budete hrát hry, sledovat film nebo si číst zprávy, širokoúhlý poměr stran 18:9 vám umožní hlubší ponoření do dění na obrazovce.

Kouzlo fotografie spočívá ve schopnosti ovládnout světlo. Nejlepší snímky, které kdy byly pořízeny, byly vyfoceny lidmi, kteří práci se světlem perfektně ovládali. A totéž platí i pro vás. Pro vyfocení skvělé selfie či portrétu se pro vás stane světlo základem.Ale ne tak ledajaké světlo – musí být měkké a rozptýlené.

Profesionální fotografové využívají celou řadu osvětlovacích zařízení, od baterek a LED světelných panelů až po reflektory. Pomocí nich vytvářejí dokonalé světelné podmínky pro své snímky. Uživatelé Huawei Y6 Prime 2018 mohou své fotky vylepšit nejen správnou volbou osvětlení, ale také speciálními režimy, které snímky ještě pozvednou. Smartphone využívá vysoce kvalitní CRI (hodnocení věrnosti barevného vjemu) Selfie Toning Flash, který vytváří lichotivé měkké světlo, a to i v podmínkách slabého nebo dokonce žádného osvětlení.

Udrží krok s každým

Není to ale jen nízká cena, která z Huawei Y6 Prime 2018 dělá telefon pro mladé. Smartphone nabízí také velkou baterii o kapacitě 3 000 mAh, která i náročným uživatelům vystačí na celý den. Protože jde o chytrý telefon zaměřený na zábavu, Huawei Y6 Prime 2018 má dostatek energie, aby z jeho reproduktorů hrála hudba neuvěřitelných 57 hodin. Udrží tedy krok i s těmi nejdivočejšími králi večírků.

Smartphone disponuje 3GB operační pamětí, a tak bude svému majiteli stačit i z hlediska rychlosti. Do telefonu se také vejde hromada multimediálního obsahu všeho druhu, a to díky úložišti o kapacitě 32 GB.

Každá součástka Huawei Y6 Prime 2018 je vyrobena tak, aby splňovala nejvyšší standardy kvality, dokázala odolat zkoušce času a opakovanému použití.  Tlačítko určené k vypínání přístroje je například testováno v laboratoři tak, aby vydrželo 200 000 zmáčknutí, tlačítko hlasitosti 50 000 stisků a port USB 10 000 cyklů vkládání.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama