reklama

Hurááá a je to! Oficiální otevření Zrcadlového labyrintu se fakt povedlo

reklama

„Jsme kouzelnická rodina“, prozradila Jana Adamcová na otevření nového zrcadlového labyrintu v Divadle kouzel. „Syna Daníka a teď hlavně dceru Jasmínku kouzla strašně baví. Shodou okolností jsme před pár dny byli všichni tři u Pavla Kožíška na jeho kouzelnickém kurzu.“

Na důkaz, že Jasmínka opravdu kouzlí, vyčarovala také okamžitě kytičku. Její půvabná maminka se prý neudržela a i ona doma svému slavnému manželovi režiséru Jiřímu Adamcovi večer kouzlila. „V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne“ vítal hosty kouzelník Pavel Kožíšek. „Náš zrcadlový labyrint vás okouzlí a hlavně pobaví téměř 70 velkoplošnými zrcadly,“ sliboval iluzionista. Otevření originálního zrcadlového světa si nenechala ujít ani řada osobností s dětmi.

Herec Lukáš Langmajer z legrace frajeřil, že zrcadlové bludiště projde nejrychleji ze všech. Nakonec místo východu zase vyšel nechápavě vchodem. „Je to fakt dobře udělaný a nejen děti se tady vyřádí. Manželce akorát trošku vadilo, že jsem v bludišti ztratil syna, tak snad se časem najde.“ Lukáš Langmajer si s rodinkou také vyzkoušel i levitační stoleček, který jim létal nad hlavami jako balónek na pouti. „Jsem Spider-Man,“ křičel zpěvák Daniel Nekonečný, když lezl po stropě v obrácené místnosti, která je celá vzhůru nohama.

Hanka Mašlíková, která vystupuje v Divadle kouzel již desátou sezónu, učila jako zkušená kouzelnice přítomné děti kouzlit. „Jako kouzelnice mám už možná trošku přetočený tachometr, ale Kožíšek se mě jen tak nezbaví,“ vyhrožovala Hanka svému šéfovi. Moderátorka Iveta Lutovská Vítová s čtyřletou dcerou Anetkou se bavily u zakřivených zrcadel. „Jedno se nám obzvláště líbilo, vyloženě zrcadlo pro modelky, kde je každý hubeňour,“ žertovala sympatická maminka. Manželka bosse českého showbyznysu Františka Janečka zpěvačka Tereza Mátlová obdivovala s dcerou Emilly Ann interaktivní optické klamy a iluze. „Nejvíc se nám líbil obličej kouzelníka, který záhadně měnil výraz z příjemného na naštvaného… Jsem ráda, že Pavel Kožíšek také ocenil, že jsem stylově kvůli němu přišla v kožíšku,“ smála se operní pěvkyně.

Pavel Trávníček dorazil s manželkou Monikou, ročním synem Maxmiliánem a dospělým synem Pavlem. „Miluju kouzla a jsem vděčný divák na každém kouzelnickém představení,“ prozradil oblíbený pohádkový princ. Mistr grimas Václav Upír Krejčí se vyřádil v síni smíchu jako malý kluk. Přítomné pobavil neskutečnými obličeji v již tak vtipných zakřivených zrcadlech. Jeho krásná dvanáctiletá dcera Kristiana mu dělá jenom samou radost. „No ale za chvíli abych si už pořídil brokovnici na nápadníky,“ žertoval vždy dobře naladěný bavič. Moderátor Jan Rosák přijel do Líbeznic u Prahy s manželkou a vnoučaty. „V Divadle kouzel jsme doslova jako doma. Moje starší dcera Zuzana zde totiž vystupovala několik let s Pavlem Kožíškem v show Magická esa.“

„V našem zrcadlovém labyrintu není jako jinde zakázáno fotit, ale právě naopak! Návštěvníci si mohou udělat vtipnou fotku nebo video, jak sedí na stropě v antigravitační místnosti, levitují stoleček nad hlavou nebo se vyfotí v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště, který je magicky rozmnoží. V zrcadlovém labyrintu také poodkryjete jinak přísně střeženou roušku kouzelnických tajemství a naučíte se i sami kouzlit!“ vysvětluje Pavel Kožíšek. Návštěvu zrcadlového labyrintu můžete ideálně spojit právě s jeho kouzelnickým představením.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama