reklama

Hvězda Primy už vybírá pokojíček, přibrala 6 kilo!

reklama

Září štěstím! Moderátorka zpráv na Primě Gabriela Lašková je na konci sedmého měsíce těhotenství. Chlapeček se má narodit v polovině března a hvězda Primy proto vyrazila do speciálního dětského obchodu v pražských Štěrboholech na obhlídku, aby si vybrala, jak zařídí pokojíček.

„Na konci sedmého měsíce těhotenství už přišel ten správný čas pořídit postupně vše potřebné pro miminko. Nejvíc jsem se těšila na vybavování dětského pokojíčku, inspiraci jsem hledala snad od doby, co jsem věděla, že čekáme chlapečka,“ prozradila Lašková.

V pražském obchodním centru ale ve speciálním obchodě nastávající maminka vyzkoušela i oblečení, postýlku nebo botičky. „Strašně jsme si přáli vybavit mu parádní pokoj, který se obejde bez roztomilých mašlí a pestrobarevných doplňků. A nakonec jsem objevila ráj pro miminka, nebo spíše budoucí rodiče, kterým je BabyPrestige. Myslím, že se nám podařilo vybrat opravdu nádherný nábytek a tolik krásných doplňků, že už se nemůžu dočkat, až mu pokojíček sestavíme a připravíme se vším všudy,“ směje se Lašková.

„Pak už můžeme s nadšením očekávat den, kdy si ho do poprvé přivezeme domů,“ těší se Gabriela s tím, že se má chlapeček narodit v březnu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama