reklama

Hvězdy pomáhaly i na Silvestra

reklama

I na Silvestra si udělali čas na charitu. Vlastní příspěvek a svůj obchodní talent propůjčili Jana Doleželová, Markéta Hrubešová, Zbyněk Merunka, Adriena Sobotová a populární kapela Eddie Stoilow na odpolední akci projektu Hvězdný bazar, který provozuje Česká asociace paraplegiků CZEPA.

V tomto obchodě si můžete zakoupit nějakou zajímavou věc od známých osobností, např. oblečení, sportovní výbavu slavných sportovců nebo unikátní kousky do domácnosti. Výtěžek bude použit na pomoc lidem upoutaným na invalidní vozík po úrazu míchy. Tentokrát byla skladba hvězdných prodavačů vskutku pestrá. Za pultem se vystřídala Jana Doleželová se sice nemohla zdržet dlouho, ale zato přinesla opravdu ojedinělé kousky – krásné večerní šaty, ve kterých nás reprezentovala na Miss World a kostýmek, který měla na promoci. „Na obojí mám moc hezké vzpomínky, tak doufám, že udělají radost i někomu dalšímu.“, nechala se slyšet naše zřejmě nejkrásnější a nejslavnější lékárnice.  „Jsem tu nadšený, takový charitativní obchod je skvělý nápad. To víte, já jsem sportovně založený, takže mě lákají všechny kousky z výbavy našich nejlepších sportovců.“, pěl chválu Zbyněk Merunka. Adriena Sobotová poskytla do prodeje krásný náhrdelník vlastní výroby, který si během chvilky našel svou majitelku. „Výroba šperků je můj koníček, tak jsem se rozhodla, že pro tuto akci udělám speciální náhrdelník s křišťálem. Mám velkou radost, že si ho hned někdo koupil!“.   

Pořádný rozruch

Markéta Hrubešová všechny pobavila originálním přístupem – stala se prodavačkou i kupující  zároveň. „Zase klasika – pro sebe nic, jen pro dcerku. Krásné bolerko na balet. Takové pěkné jsem nikde neviděla, takže to vzít prostě musím.“, smála se. O největší rozruch se ale postarala kapela Eddie Stoilow. Sice se nedostavili v plné sestavě, ale zato do prodeje dali skvělé pecky: paličky svého alternujícího bubeníka Petra Čecha a samozřejmě nové CD Sorry!, které vyšlo před Vánoci. I když někteří členové kapely neprožívají zrovna šťastné období, nebylo to znát. „Je to tu fajn, takový způsob charity nás baví. To je jasný, že to teď nemám úplně lehký. Ale zase když vidím, co všechno se může v životě stát a i tak člověk nemusí přijít o pozitivní přístup, tak věřím, že prostě bude líp.“, nechal se slyšet zpěvák Honza Žampa. Idoly mladé generace přivítala s nadšením i ředitelka asociace CZEPA, Alena Jančíková. V příštím roce má totiž v plánu se více soustředit na osvětu mezi mladými lidmi.  „Počet vážných úrazů s trvalými následky poranění míchy je u nás alarmující.  Mladí si musí uvědomit, že zdraví mají ve svých rukou a že někdy stačí trochu zbytečného machrování před kamarády a žijete najednou úplně jiný život. “, uvedla paní Jančíková.      

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama