reklama

IGORA ROYAL Nude Tones: přirozené, elegantní a jedinečné

reklama

Zpět k podstatě – NUDE trend přinášející pudrové, pískové a zemité tóny způsobil po celém světě svým pojetím elegance a umírněnosti doslova zemětřesení.

Schwarzkopf Professional načerpal inspiraci z tohoto oblíbeného barevného trendu a použil jí pro nové odstíny IGORA ROYAL Nude Tones. Od února 2016 bude nabízet kadeřníkům šest pudrových odstínů, které lze použít pro vytvoření okouzlujících NUDE stylů objevujících se v podobě od zářivé blond po intenzivní hnědou.

Barevný trend: NUDE

Nový trend nude barev představující návrat zpět k základům, které jsou pevné a zároveň napínavě mnohostranné, se prezentuje s neuvěřitelnou lehkostí a elegancí – jako módní tóny, krásné odstíny a nyní i jako vlasová barva. Nové IGORA ROYAL Nude Tones přinesou od ledna 2016 mimořádně přirozené barvy do všech partnerských salonů Schwarzkopf Professional a nabídnou tak kadeřníkům příležitost vytvářet svěží styly v oblíbených nude odstínech pro jejich zákaznice. Tyto vysoce krycí barvy umožní vytvořit nude vzhled každému, ať už má tmavé nebo světlé vlasy. Pomocí odstínů IGORA ROYAL Nude Tones můžete bez námahy vytvořit přirozený styl vyzařující elegancí.

Jemné stupňování 

Pomocí jemného stupňování a čistého konturování mají partnerské salony k dispozici dvě techniky pro vytváření různých nude stylů. Obě zdůrazňují přirozenou krásu odstínů IGORA ROYAL Nude Tones díky šikovně umístěným světlým reflexům. Prostřednictvím techniky jemného stupňování můžou kadeřníci vytvořit zajímavou multitonální barevnou gradaci s pomocí kombinování několika nude tónů. Technika čistého konturování vytváří minimalistické, světlejší barevné akcenty kolem obličeje a potvrzuje tak, že barvy působí nejenom na zkrášlení vlasů, ale zároveň můžou lichotit Vaší pleti. Zákazníci, kteří vyhledávají křehké, přirozené, zemité tóny, si určitě oblíbí našich šest nových odstínů IGORA ROYAL Nude Tones. Služby v salonu s novými odstíny IGORA ROYAL Nude Tones budou dostupné v partnerských salonech Schwarzkopf Professional od února 2016.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama