reklama

Impact Hub táhne. Do vedení přichází profíci z korporátů

reklama

Česká coworkingová síť Impact Hub získala do svého manažerského týmu řadu nových posil. Inspirativní komunita coworkingu propojeného s akcelerací chytrých nápadů přilákala persony z prostředí korporátů a velkých firem.

Novým finančním ředitelem české sítě Impact Hub se stal na konci předešlého roku Dalibor Bucek. Funkci provozního ředitele pro inovační a akcelerační část obsadil Petr Paulín, který předtím působil ve společnosti Deloitte jako manažer v oblasti consultingu. Ve své nové roli se bude věnovat převážně řízení a rozvoji akceleračních programů pro projekty a start-upy v různých fázích podnikatelského života.

Další dvě nové tváře se zkušenostmi z velkých firem má Impact Hub už od léta. Marketingovou ředitelkou se stala Martina Kočařová, která předtím působila jako content manažer ve společnosti Megapixel. Jejím úkolem je péče o brand Impact Hub, pod nějž dnes spadají 4 coworkingová centra v Praze, Brně a Ostravě. Dohlíží na rozvoj marketingové strategie, interní komunikaci a nastavení nových kampaní.

V létě pak posílil vedení ještě Petr Vondruš, který se zhostil role výkonného ředitele pražských coworkingových center – tedy coworkingu Impact Hub Praha D10 v Drtinově ulici a Impact Hub Praha K10 na pražských Vinohradech. Vondruš přišel ze společnosti Mall Group, kde více jak 3 roky zastával pozici provozního ředitele.

„Impact Hub se za 9 let své existence rozrostl na více než 1 700 členů a více než sto akcelerovaných projektů ročně. Když vidím komunitu lidí, která okolo naší značky stále roste, i tým, který se na tom všem podílí, nejsem na pochybách, že jdeme správným směrem. Z původně 4 zakládajících nadšenců je dnes téměř 130členný tým, máme dva prostory v Praze, jeden v Brně a jeden v Ostravě. A rozvíjíme i naši inovační část, kde se každý rok zvyšuje počet projektů, které akceleračními programy projdou. Hodně jsme se toho za ty roky naučili a pořád je kam se posouvat,“ říká Zdeněk Rudolský, spoluzakladatel sítě Impact Hub ČR.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama