reklama

Influencerka a fotomodelka: Krásná Tereza válcuje konkurenci

reklama

Sexy blondýna míří z Moravy do velkého světa. Dvacetiletá Tereza Tulcová je možná vycházející českou hvězdou. Potenciál má přitom v krvi. Vyrostla totiž v rodině dvou kreativních lidí, kteří se mimo jiné dlouhodobě specializují na kompletní portrétní fotografii.

Tereza studuje střední zdravotnickou školu, odmalička se ve světě sociálních sítí a fotomodelingu chtěla prosadit. Teď se jí sen konečně začíná plnit. „Jsem ráda, že jsem dostala příležitost nafotit svou první profesionální zakázku, což byla pro mě nová zkušenost,“ usmívá se mladá slečna, která nedávno nafotila kolekci spodního prádla značky Provoque. A aby toho nebylo málo, podle našich informací se v současné době jedná o tom, že bude fotit pro jednu luxusní značku šperků. A vypadá to, že to bude opravdová pecka, kterou budou Tereze závidět i modelky, které už mají za sebou velmi slušnou kariéru.

Tulcová má jednu velkou výhodu – je neokoukanou tváří, po které klienti rádi „skočí“. Takže jestli vše chytne za správný konec, má velkou šanci se výrazně prosadit a pořádně rozčeřit v poslední době poklidný český rybníček. A co si budeme povídat, ani soutěže krásy už nejsou to, co bývaly. Dříve byl titul „miss“ prestižní záležitostí, který otvíral dveře. Vždyť kdo si pamatuje vítězky posledních ročníků soutěží krásy? Ano, může se to změnit, protože například soutěž Česká Miss je letos v novém kabátě. To nic nemění na tom, že Tulcová má před sebou pravděpodobně slibnou budoucnost.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama