reklama

Iva Janžurová, Petr Čtvrtníček a Eva „Evelyn“ Kramerová s Petrou Polnišovou v nečekaných rolích

reklama

Tým pod vedením zkušeného fotografa Petra Kurečky dokončuje v pořadí jedenáctý kalendář Proměny pro Nadaci Archa Chantal. Na závěr neuvěřitelnou proměnou v jejich režii prošla Iva Janžurová, která se stala Srdcovou královnou z Alenky v říši divů, Petr Čtvrtníček se dočasně převtělil do dobrého vojáka Švejka a slovenské herečky Eva Kramerová a Petra Polnišová vstoupí na stránky kalendáře coby Lorelei a Dortothy z komedie „Pánové mají radši blondýnky“.

Myslela jsem si, že dnes budu model k ničemu, ale ten velmi, velmi, velmi příjemný kolektiv, který tady je, mě naplnil nadějí, že to určitě dobře dopadne. Teď se bohužel nemohu vidět v zrcadle, protože si nemohu nasadit brýle (v masce), takže nemám žádnou kontrolu nad výsledkem. Ale věřím, že zásluhou zaujetí všech lidí tady kolem, celého týmu, to bude určitě krásný,“ bezprostředně reagovala Iva Janžurová.

Nabídku stát se aktéry nového charitativního kalendáře kromě v úvodu jmenované trojice neodmítli ani Martin Hofmann, Hana Vagnerová, Vladimír Polívka, Šárka Vaculíková, Anna Fialová, Marie Doležalová, Marek Zelinka či Igor Orozovič. Křest kompletního kalendáře Proměny 2020, inspirováného kulturou a především filmem,  spojený s dražbou jednotlivých fotografií se koná 27. listopadu v pražském Cafe de Paris.

Kalendář Proměny 2020 bude v prodeji v druhé půlce listopadu tradičně ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz, tak ve větších knihkupectvích. Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku 2020 hvězdnými  společníky. Nadaci Archa Chantal jde výtěžek z prodeje kalendáře i listopadové dražby.  Cíl je jasný: Proměnit neutěšená prostředí dětských zdravotnických zařízení v útulná, přívětivá místa, tak aby se malí pacienti lépe vyrovnali s pobytem v nemocnici, zbavili se stresu a překonali odloučení od rodičů. Například peníze z prodeje kalendáře Proměny 2019 daly vzniknout projektu Svět v písku na dětském oddělení v Uherskohradišťské nemocnici, které bude slavnostně otevřeno 9/12/2019.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama