reklama

Jak chutná Valentýn? Jemně!

reklama

Kdy jindy si dopřát skutečně romantický přípitek než na svátek všech zamilovaných? Ať už pro vás tento den znamená cokoli, jedno Valentýnu nikdo neupře: je to skvělá příležitost vyznat lásku, anebo si alespoň užít báječný večer.

Základem báječného večera je samozřejmě romantická, nebo alespoň veselá nálada, zábavný program a kvalitní drink. Synonymem kvalitního drinku je jednoznačně dobrá whisky. A abychom vybrali správně, stačí se podívat na žebříček těch nejprodávanějších a máme jasného favorita: irská whiskey Jameson! Na otázku – čím si získal Jameson svoji popularitu – je jednoznačná odpověď. Díky trojité destilaci je prostě nezaměnitelná a její jemná chuť  si podmanila srdce miliónů příznivců.  Květinová vůně s jemnými tóny dřeva, decentní medová sladkost a vyladěná chuť připomínající ořechy a vanilku podtextem zralé višně je výsledkem práce mistrů svého oboru, kteří svou práci skutečně milují. Je určena k tomu, aby zaujala co nejširší spektrum zákazníků. A co víc – Jameson Original je naprosto dokonalá jako základ pro romantický koktejl, který zaručeně rozehřeje každého.

JAMESON CRANBERRY

Brusinky a Jameson? Skvělá volba! Drink, jako stvořený nejen pro romantický sváteční večer, připravíte velmi snadno. Naplňte sklenici kostkami ledu a přidejte Jameson Irish whiskey 1:2 s brusinkovým džusem a promíchejte. Vložte řez citronu a poházejte hladinu nápoje brusinkami. Připíjte na lásku!

Ingredience:

  • 50 ml Jameson Original
  • 100 ml brusinkové juice
  • plátek citronu
  • čerstvé brusinky

Dalším skvělým tipem, s kterým přicházíme je skutečný skvost z rodiny irské whiskey Jameson. Milé dámy, zkuste překvapit svého partnera a řekněte, jak moc je pro vás výjimečný. Jameson Select Reserve je skutečná vzácnost, stejně jako vaše láska. Hýčkejte si ji. Prémiová whisky Jameson Select Reserve je vyráběna pouze jednou ročně zcela unikátním destilačním procesem, aby si uchovala svůj výběrový charakter.  Obsahuje vysoký podíl pot still whiskey, která zaručuje jemný tón. Chuť je plnější a sladší a vyniká především ovocnými tóny exotického ovoce.  Rozpoznáte v něm příchuť vanilky, která pochází ze zrání v bourbonovém sudu.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama