reklama

Jak jednoduše a prakticky oživit letní stolování

reklama

Také už se těšíte na dlouhé teplé prázdninové večery s přáteli, jídlem a sklenkou dobrého vína? Možná je čas zamyslet se, čím je letos můžete oživit. Ať už budete prostírat venku na zahradě nebo uvnitř v malém bytě, popřemýšlejte nad textilními a zároveň praktickými doplňky, jakými jsou prostírání a ubrusy. Prostoru by mohly prospět i květiny nebo svíčky, ale na stole zbytečně zabírají místo, ty vyšší mohou bránit stolovníkům ve výhledu.

Z nové kolekce ubrusů a prostírek značky Garnier Thiebaut přímo sálá léto a pozitivní energie. Ostatně podívejte se sami v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

Ubrusy i prostírky jsou pestrobarevné, takže oživí každý interiér i zahradní posezení. Jsou navíc i velice praktické. Jsou vyrobené ze 100% bavlny a mají nepřilnavou a nešpinivou úpravu. Pokud se tedy ubrus ušpiní, hned ho očistěte jemnou houbičkou a teplou vodou nebo vlhčeným ubrouskem. Díky tomu už pak textil ani nemusíte prát. Tyhle malé detaily už má firma Garnier Thiebaut za ta dlouhá léta existence vychytané. Jejich bytový textil je využíván jak v domácnostech, tak i v hotelích a restauracích po celém světě. Jsou navíc pokládáni za průkopníka mnoha designů a technologií v textilním průmyslu. V portfoliu značky najdete třeba luxusní damaškové ubrusy, utěrky, polštářky, ubrousky, látky, nebo běhouny. Kolekce, které jsou teď k dostání, najdete na webu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama