Jak ochránit vaši domácnost snadno, rychle a stylově?

Statistiky o vloupání za loňský rok jasně ukazují, že zloděj nikdy nespí. Často si pro vniknutí vybere právě vstupní dveře. Volbou těch správných mu můžete udělat čáru přes rozpočet a navíc dodat vašemu vchodu atraktivní vzhled. Jaká provedení a barevné odstíny to můžou být?

Unylým bílým dveřím odzvonilo
Bílé vchodové dveře byly ještě před pár lety symbolem panelákových bytů. Všechny byly stejné a jejich jedinou vlastností bylo v podstatě to, že šly zavřít. Snaha o jejich překonání by zlodějům zabrala pár vteřin. Protihlukovost vyřešila spousta lidí nevzhledným čalouněním a o protipožární ochraně také nemůže být řeč. Doba ale pokročila, a tak se při výběru nových vchodových dveří do domu nebo bytu díváme i na design.

Držte krok se současnými trendy
Barvou roku 2020 je klasická modř. V Pantone katalogu ji najdete pod označením 19-4052. Podobá se letnímu nebi po úsvitu nebo hladině oceánu a v interiéru navodí klid a pohodu. Problém trendů je, že moc dlouho nevydrží. Pokud jste ale chytří, dokážete s pomocí pár triků dotáhnout vaši domácnost k dokonalosti. Pořídit si modré dveře nedává příliš smysl, můžete ale například změnit barvu stěny v chodbě a vybrat dveře, které hravě sladíte. Jak na to?

Dekorem dřeva nic nepokazíte
Vchodové dveře se vyrábí v mnoha různých provedeních i dekorech. V nabídce najdete oblíbený zlatý dub, který se hodí téměř ke všemu. Světlé odstíny dřeva v kombinaci s bílou barvou jsou typické pro oblíbený skandinávský styl. Rozzáří každou malou chodbu a dají se kombinovat i s řadou barev – hodí se například k černé, oranžové nebo výše zmíněné modré. Skvěle ale vypadají i v kombinaci s tmavou podlahou. V nabídce najdete i tmavší odstíny (například tmavý ořech nebo venge), kterým skvěle sluší bílá, žlutá i červená.

Je na vás dřevo příliš usedlé? Vyzkoušejte antracit
Antracit je tmavším odstínem šedé barvy. Hodí se hlavně do rodinných domků s větší chodbou a moderních interiérů. Skvěle vypadá například v prosklené variantě nebo pokud dveře ozvláštníte speciálními páskami.

Bezpečnostní dveře dodají domácnosti šmrnc a zaručí vám klidný spánek
Krásným designem výhody bezpečnostních dveří rozhodně nekončí. Kromě ochrany proti zlodějům vám totiž nabídnou i protipožární odolnost a skvělé protihlukové vlastnosti, které ocení hlavně majitelé bytů v paneláků. V rodinných domech vás potěší vynikající tepelně-izolační vlastnosti a snadná údržba. Povrch dveří totiž tvoří PVC fólie, kterou stačí otřít hadříkem. Pokud vám není bezpečí vaší domácnosti lhostejné, obraťte se na firmu HT dveře. Postará se o kompletní výměnu včetně zárubní a vy se nebudete muset o nic starat.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno