reklama

Jak se starat o obchodní partnery? Fast Days mají jasnou odpověď

reklama

Jsou akce, na které chodíme z donucení. Tím spíš, když na nich máme pracovat, nebo se tak alespoň tvářit. Pak jsou ale takové, na které se těšíme, protože na nich za prvé není nuda, za druhé se dozvíme něco, co se může hodit a za třetí se dobře najíme. Přesně takové jsou Fast Days.

Společnost Fast ČR je zaměřená na velkoobchodní prodej. Když se podíváte na webové stránky fastcr.cz, najdete tam mnoho značek. Zkrátka na co si vzpomenete, téměř vše najdete právě zde. Samozřejmě za super ceny, což je právě výhoda velkoobchodu. Nicméně i ve Fast ČR vědí, že přímý kontakt je k nezaplacení, takže jako jediní v Česku pořádají pravidelné jednou za rok Fast Days pro své obchodní partnery po celé republice a dokonce i na Slovensku. Jedno z takových setkání se konalo před několika málo dny 1. listopadu 2018 v Jihlave. Bylo se na co koukat. A nejen to!

O tom, že Fast Days jsou velmi očekávanou událostí svědčí i fakt, že si ho nenechala ujít řada známých tváří. Pozvání společnosti přijal například čerstvý držitel titulu Formule 4 Němec Lirim Zendeli. Rodák z Bochumi si tento Fast Day vybral jako jedinou akci v České republice. Dále dorazili například italský kuchař Emanuele Ridi či úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková a vicemiss Jana Šiškova, česká barbie Dominka Myslivcova, modelka Simona Krainova, Karel Vágner a řada dalších. Akci skvěle moderoval Patrik Hezucký. Nejen parťák Leoše Mareše uvítal spoustu skvělého jídla a pití. Bylo to však hlavně o neformálním „pokecu“, navázání nových obchodních příležitostí apod., což se podařilo do puntíku. Už dnes se těšíme na další setkání!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama