reklama

Jak ženy násobí svůj požitek z milování?

reklama

Do sexuálního slovníku přibývají stále nové moderní pojmy. Na jeho obohacení mají zásluhu i výzkumníci z univerzity v Indianě. Ti pojmenovali techniky, kterými ženy zvyšují své potěšení ze soulože.

Výzkum vedl profesor Devon J. Hensel, který vysvětluje: “Poprvé máme detailní vědecká data, která pomáhají porozumět různým způsobům, jak ženy dosahují většího potěšení při vaginální souloži. Tyto informace rozšiřují slovní zásobu o zatím neexistující pojmy, které popisují ženskou rozkoš.”

Podle autorů studie pomáhá pojmenování konkrétních technik jasné komunikaci mezi partnery. Proto vyzpovídali přes tři tisíce žen ve věku 18 – 93 let, aby zjistili jakými způsoby znásobují své vzrušení při samotné souloži. Následně popsali a pojmenovali čtyři nejčastější. Které to jsou?

  1. Angling – úhlování

87,5 % žen uvedlo, že svoji rozkoš zvyšují otáčením, zvedáním a spouštění pánve a boků. Tedy změnou úhlu, pod kterým dochází k penetraci. Tím ovlivňují, ve které části vaginy dochází ke tření a mohou jej směřovat do těch míst, kde je to pro ně nejpříjemnější.

  • Pairing – párování

69,7 % žen řeklo, že doplňují penetraci také drážděním klitorisu pomocí svých i partnerových prstů nebo erotické hračky. “K tomu se skvěle hodí stimulátory klitorisu, které mají rozmanité funkce. Nejoblíbenější jsou bezdotykové a následují sací, rotační či vibrační stimulátory,” doplňuje Vojtěch Sláma.

  • Shallowing – mělčení

83,8 % žen popsalo, že si zpříjemňují milování pomocí nějakého penetračního dotyku přímo uvnitř vchodu do pochvy, tedy ne hluboko. Může jít nejen o dotyku penisu partnera, ale také současnou stimulaci oblasti poševního vchodu pomocí prstů nebo erotické pomůcky.

  • Rocking – houpání

76,4 % žen uvedlo, že zvyšují svou slast houpáním. To znamená techniku, při níž je penis zcela zasunutý, a namísto přirážení dochází k tření klitorisu o jeho kořen – případně opět o některou erotickou hračku. “Při této technice mohou rozkoš ještě znásobit speciální erekční kroužky na penis, které vibracemi stimulují partnerčin klitoris při milování,” radí Vojtěch Sláma.  

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama