reklama

Jaké celebrity budou letos na svahu zaručeně šik?

reklama

Je tu skvělá zpráva pro milovníky zimních sportů a hlavně módy. Sportalm, značka luxusního zimního oblečení s výjimečným designem má nyní další kamenný obchod v Praze v OC Arkády. Minulý týden proběhlo slavnostní otevření, kde teklo proudem šampaňské, a ani o známé tváře nebyla nouze.

Při otevření obchodu byla představena kolekce podzim-zima 2016/2017, která měla opravdu velký úspěch a ty nejhezčí kousky se prodaly ještě dřív, než se dostaly do výloh. Události se zúčastnila modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková, která si pro sebe našla hned dva úlovky. Krásný kabát a vestičku s umělou kožešinou. „Pravé kůži a kožešině se snažím vyhýbat, takže jsem moc ráda, že i pro mě se tu našlo něco z umělých materiálů.“ vysvětlila Iva. Naopak misska Klára Medková se pravé kožešině vůbec nebrání a ráda se do ní oblékne, třeba když jede na hory.

Tuto módní značku původem z rakouského Kitzbϋhelu si oblíbila i modelka Romana Pavelková, která má od značky Sportalm oblečení na lyže. „V zimě jezdím často na hory, takže chci, aby oblečení bylo kvalitní, ale zároveň i šik,“ prozradila na sebe Romana. Na akci nechyběla ani Inna Puhajková, která se po dlouhé době zhostila role modelky. Kmotrou akce byla známá sportovkyně Kateřina Neumannová, která je oficiální tváří značky v České republice.

Snad letos bude zima opravdu mrazivá, protože by byla škoda, aby takové krásné kusy oblečení ležely ve skříni.

Foto: Fggroup.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama