reklama

Jakub Kohák: Seznámil jsem se s domorodci, potěšil tělo masážemi a teď jsem přišel za Pepou

reklama

Před pár dny se vrátil z dovolené v Thajsku zpět do vlasti herec, moderátor, sportovec a šoumen Jakub Kohák. Jako tradičně v dobrém rozmaru dorazil do Paláce knih Luxor, kde byl kmotrem nové knížky Moniky Seidlové Pepa, která vznikla na základě scénáře ke stejnojmennému vydařenému filmu.

„Jsem tu, živ a zdráv a také osvěžen. Každá cesta za hranice všedních dnů mi přináší vždycky radost. Tentokrát jsem se třeba seznámil s místními domorodci, s některými si vyměnil adresu a až se naučí česky, prý se mi ozvou, poškádlil jsem také ducha a hlavně tělo thajskými masážemi, otestoval kvalitu zdejší krmě, oddychoval, poznával a měl se fajn. Povinnosti však zavolaly a jsem zde coby moderátor křtu a také herec, který v Pepovi hrál, takže jsem dva v jednom,“ prozradil Jakub. Ten si ještě před začátkem slavnostního křtu stihl koupit rodinnou hru Jožin z bažin, kterou vymyslel jeho kamarád Ivan Mládek. Prý jako zábavu na dlouhé jarní a letní večery, pokud takové přijdou.

Film Pepa patří k tomu výrazně lepšímu, než co je vidět v současnosti v kinech a kniha podle autorky odhaluje některé záležitosti, které ve filmu nejsou.

„Myšlenka natočit Pepu vznikla zhruba před čtrnácti lety. Původně jsme na hlavní roli outsidera, jemuž se skoro nic nedaří, uvažovali o Mirku Vladykovi, pak o Ondrovi Vetchém a nakonec jí s velkou bravurou sehrál Michal Suchánek. Parádně to zvládl. No, jeho otce si střihl právě Jakub Kohák a i on byl super. Hledali jsme bizardního taťku a řekněte, může být někdo bizardnější, než Jakub,“ se smíchem na křtu uvedl režisér a scénárista Jan Novák.

„Rád jsem do toho šel, hezký příběh a příjemné natáčení a už se těším, až si v klidu přelouskám i knížku,“ nechal se slyšet Pepa neboli Michal Suchánek. A pak se už je křtilo, přiťukávalo a přál nové publika úspěch.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama