reklama

Jan Bendig zamířil z reality show LIKE HOUSE rovnou na natáčení klipu s Elis Mraz a skupinou Holki

reklama

Honza Bendig s Elis Mraz vydávají další společný mash up. Tentokrát si vybrali největší hity 90. let a ke spolupráci oslovili i legendární skupinu Holki. Mezi skladbami najdeme Spice Girls, Britney Spears, Backstreet Boys nebo znělku z kultovního seriálu Přátelé. 

„Byla to pro nás velká pocta, když Holki řekli, že jdou do tohoto projektu a společně s námi zazpívaly svůj hit Jsi senzační. Musím říct, že jsem valil oči, v jak dobré formě všechny tři členky jsou. Jejich postavy by jim mohla závidět kdejaká dvacítka“ pochvaluje Honza Holki, které by málokdo tipoval 40.
 
Svou štíhlou postavu ve videoklipu poprvé představila i Eliška Mrázová. Té se do natáčení videoklipu podařilo zhubnout rekordních dvacet kilo. „Nebyla jsem dlouho se svou postavou spokojená, proto jsem začala držet metabolickou dietu a povedlo se. Cítím se skvěle. Čeká mě ještě deset kilo dolu, abych byla úplně spokojená, ale už teď to beru jako takovou malou výhru.“ Komentuje zpěvačka.
 
A co Honzu Bendiga ještě čeká? Především návrat do reality show LIKE HOUSE, kde už strávil s influencery 12 dní. „Musel jsem se před kamerou hodně hlídat, protože jsem zvyklý dělat srandy a blbosti. Jsem ale rád, že se mi podařilo všechny účastníky během mého pobytu uklidnit a už se těším zpět,“ říká Honza.
 
Kromě vlastních koncertů plánuje v létě Jan Bendig i několik vystoupení na koncertní šňůře s názvem Staré pecky, kterou pořádá moderátor Leoš Mareš. Vystoupí po boku Heleny Vondráčkové, Dalibora Jandy, Lunetic a dalších výrazných osobností české hudební scény.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama