reklama

Jan Nedvěd představuje nový klip. Jak se vám líbí?

reklama

Česko má nového hit makera! Je jím mladý nadaný umělec Jan Nedvěd, který se ukázal během finále České Miss a předvedl jedno z nejvíce energetických vystoupení večera. Nyní se vydává na sólovou dráhu a představuje svůj klip k písni Nikdy.

Mladý, pohledný a talentovaný. To je přesně muzikant Jan Nedvěd, který v neděli odhalil svůj videoklip k písni Nikdy. Natáčení probíhalo v Jizerských horách u přehrady Černá Nisa na začátku podzimu a pozval si k němu několik schopných kamarádů a kolegů. Ruku k dílu přidaly například známé Youtuberky jako Nicole Ehrenbergerová z dua A Cup of Style, Tess Kratochvílová nebo Shopaholic Nicol, které nedávno Jan složil první autorskou píseň Ztracená.

,,Baví mě hudbu jak skládat, tak i hrát a zpívat naživo. Plánuju vytvářet a vydávat singly a zároveň se více zaměřovat na vlastní koncerty,” prozradil Honza s tím, že by se kromě tvorby pro ostatní momentálně rád zaměřil na tu svoji. A právě píseň Nikdy s českým textem má být takovou první vlaštovkou. ,,Písnička je o tom, jak můžete někoho ve stejnou dobu milovat a zároveň vás bolí zůstat spolu. Ta bolest je tak silná, že už to nechcete nikdy zažít znovu,” uzavřel.

Svůj videoklip Honza vydal pod labelem Mad Baker Music, který kromě něj zastupuje i několik dalších talentovaných umělců, mezi nimiž je například známá Youtuberka Gabriela Heclová nebo Mariana Prachařová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama