reklama

Japonky se rozhodly přestat stárnout! Neuvěříte, co dělají

reklama

V dnešní době je čím dál více žen posedlých svým vzhledem. Pro mladistvý obličej jsou schopny téměř všeho. Odpůrci botoxu a plastických operací by měli raději přestat dále číst.

Je známo, že si Japonci libují ve vymýšlení naprosto výstředních věcí, které by na sebe žádná Evropanka nedala ani omylem. Již v minulosti byli schopni pro ideál krásy udělat téměř cokoliv, zničení zdraví nevyjímaje. Zatímco pro Evropany je prototypem krásy žena s dokonalými tvary, pro Japonce to byly dívky, které měly velikost chodidel jako pětileté dítě. Proto si ženy svazovaly své prsty k chodidlům, aby byly pro své budoucí partnery neodolatelné. Jak musely trpět, si asi nedokáže nikdo z nás představit. Před pár lety se pro změnu stalo velkým trendem nanášení ptačího trusu na obličej.

Samozřejmě na to nepřišel nikdo jiný než Japonci. Byli přesvědčeni, že enzym obsažený v ptačím trusu pročišťuje pleť a zanechává ji krásnou. Nyní přišli Japonci s naprosto převratnou věcičkou, která má zabraňovat vráskám. Jedna japonská společnost nabízí řadu naprosto bizarních ,,náhubků“, které mají zpomalit stárnutí. Kromě zvláštních věcí do úst firma nabízí zařízení, která pomohou ženám narovnat jejich křivý nos. Jestli se tenhle trend uchytí i v Evropě, bude o zábavu postaráno.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama