reklama

Jaromír Jágr poprvé řídil rolbu. Za sebou táhl nový kotel Viadrus U68

reklama

Nadšený úsměv na tváři, posledních pár pokynů od zkušeného rolbaře a může se vyjet. Jaromír Jágr sedí na rolbě, se kterou za chvíli vyrazí na led kladenského stadionu a za sebou potáhne kotel. Nejslavnější český hokejista se totiž stal tváří reklamní kampaně na nový kotel Viadrus U68.

Na otázku, jak se mu líbilo poprvé v životě řídit rolbu, odpovídá s jeho typickým humorem: „To vám nemůžu říct, to by pak chtěl dělat každej,“ směje se. Při jízdě je na něm vidět, jak si vše užívá. Na konci natáčení záběru pak udělá kolečko po ledové ploše. „Až půjdu v noci trénovat, led si zvládnu upravit sám. Nech mi tu jen klíče,“ křičí z řidičské sedačky na rolbaře, který stojí pod ním a na vše dohlíží.

Z tribun mu tleskají desítky fanoušků. Přišli dělat kompars jen proto, aby se mohli s Jágrem setkat a získat od něho podpis a společnou fotografii. „Fanoušci jsou perfektní,“ libuje si Jágr.

A proč vůbec vzniklo spojení Jaromíra Jágra s kotlem Viadrus U68? „Je to samozřejmě kvůli číslu 68, které je jasně spojené právě s nejslavnějším českým hokejistou. Firma Viadrus je navíc stálicí na českém trhu, stejně jako Jaromír Jágr je stálicí v hokejovém světě,“ vysvětlil manažer marketingu společnosti Viadrus David Grendysa.

Jágr se od října objevil na billboardech po České republice a také v tištěných médiích. V plánu je i spuštění televizní reklamy, kterou tvořila agentura HOFO. „Na place jsme měli ty nejlepší lidi ž české scény od osvětlovačů přes kameramany až po režii. Natáčení s Jardou Jágrem byl pro nás obrovský skok kupředu, do této doby jsem točili s mnoha zajímavými jmény, ale s nikým tak významným jako Jágr,“ podotkl za agenturu Jan Formánek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama