reklama

Jak jde k sobě Myslivcová, Fittipaldi a zdravá snídaně? Budete koukat!

reklama

Spojení, které je na první pohled naprosto nepravděpodobné. Česká Barbie, automobilový závodník a müsli Manner? Nejen svět fantazie, ale i realita tohle spojení zná. Nevěříte? Tak se podívejte na video pod článkem!

Příjmení Fittipaldi v některých částech planety vyslovují až se zbožnou úctou. Slavný Emerson dokázal dvakrát vyhrát seriál formule 1. A Jeho vnuk Pietro již také sedlá nejrychlejší auta světa, má docela slušně nakročeno jako jezdec české stáje Lotus v seriálu Formule V8 3,5. Tady už se začíná vysvětlovat jeho vztah k České republice. No, a když někdo do naší krásné vlasti zavítá, potkat DOMINIKU MYSLIVCOVOU (22) není zase až tak velký problém. Někdy máme pocit, že ta holka je vážně úplně všude.

Buď jak buď, tihle dva si spolu zašli do fitka. Pro Pietra běžná věc, blondýně bychom to zase až tolik nežrali. I když je fakt, že v Aquapalace Praha je dost často. Ukázalo se však, že je spojuje vášeň pro zdravé jídlo. Opět by se dalo pochybovat o tom, jestli to Myslivcová neříká jen jako součást své image, ale budiž. Nicméně všichni dobře víme, že základem kvalitního stravování je snídaně. O tom není sporu. Oba tedy zvolili müsli od značky Manner. Je evidentní, že jim chutná. Takže Dominiko, odteď žádná čokoláda, ale jen cereálie!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama