reklama

To je ale roztomilý chlapeček! Syn operní divy Kalivodové jezdil poprvé na koni

reklama

Odpočinkový víkend si užila operní pěvkyně a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová se svým synkem Adrianem v Resortu Svatá Kateřina. Se skoro již dvouletým chlapečkem si hrála, chodila na procházky a relaxovala ve wellness centru. Adrian si ale nejvíce užíval první jízdu na koni.

„Nejprve jsem se trochu bála nechat sedět Adrianka na koni, ale jeho to tak strašně bavilo, že bylo těžké ho vůbec sundat. Okamžitě totiž začal brečet, že chce zpátky na koně,“ prozradila přední česká mezzosopranistka Andrea Kalivodová, která strávila v Resortu Svatá Kateřina na Vysočině několik dní.

Andrea si nejvíce užívala klid a wellness. „Ve Svaté Kateřině si vždycky udělám čas sama na sebe, užívám si masáže, kosmetické procedury, chodím do páry, vířivky, sauny a na procházky. Tentokrát jsem vzala i synka a i když je to dost aktivní dítě, moc jsme si to užili,“ dodala pěvkyně, která kromě angažmá v Národním divadle, kde působí například v inscenacích Carmen, Nabucco nebo Rigoletto, věnuje v současnosti také projektu Opera Divas s Pavlínou Senič a Terezou Mátlovou. Operní trio má již svůj repertoár a má za sebou první veřejné vystoupení u příležitosti slavnostního galavečera projektu Žena regionu v Senátu Parlamentu ČR.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama