reklama

Je to pecka, tohle představení vás prostě rozesměje

reklama

Po nějaké době si vyrazili Pepa a Ornella Koktovi za kulturou a hned se prý trefili do skvělého představení. Na Letní scéně Harfa se bavili při premiéře bláznivé komedie Raye Conneyho Příště ho zabiju sám!, kterou režíroval Jan Nosek Novák. Asi to byla viditelně „zábava“ větší, než kterou si zažívají v jistém televizním pořadu.

„Je to pecka a moc se nám to líbilo. S letní kulturou rozhodně nekončíme a určitě brzy sem zase zavítáme na Natěrače, o kterém jdou skvělé zvěsti. Takže se těšíme,“ svěřila se dvojice, která po premiéře poklábosila s kamarádkou Evou Decastelo něco smlsla, něčím to zapila a odcházela v dobrém rozmaru.

A vyprodané hlediště spolu s častými výbuchy smíchu jim dalo za pravdu, inscenace Příště ho zabiju sám je parádní. Je ve zkratce o tom, co všechno se může přihodit poté, když úctyhodný politik během schůzky se svou milenkou nalezne v hotelovém pokoji mrtvolu.

„Opravdu parádní komedie. Když jsem si přečetl scénář bylo mi hned jasné, že se bude líbit. No a přiznávám, bavím se na jevišti i já. Zahrát si politika, ministra, hm, to se nestává často. Také jsem pozorně studoval přenosy z našeho parlamentu, abych byl v obraze, a musím konstatovat, že mezi tím českým a anglickým moc velký rozdíl nebude. Prostě komedie,“ s úsměvem řekl ministr Leoš Noha.

„Já šel do tohohle představení ze dvou důvodů – prvním byl Leoš a druhým Eva Decastelo, moji přátelé, kteří jsou zárukou výborné podívané. Samozřejmě i mě chytil text, a zahrát si takového prosťáčka, sekretáře pana politika, se mi líbilo,“ uvedl Lukáš Langmajer.

Ozdobou představení jsou samozřejmě i dámy, již zmíněná Eva Decastelo, Bára Mottlová a Míša Kuklová. A to nejen ozdobami komediálními, ale i pro oko. Semtam se totiž scénou mihnou v nedbalkách. Pro úplnost ještě dodejme, že kromě zmíněných herců a hereček se v představení objeví i Libor Jeník a Lukáš Rous.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama