reklama

Je to ta samá Hanka Krampolová? Po léčbě je z ní úplně jiný člověk

reklama

Víkend snů zažila Hana Krampolová, manželka herce Jiřího Krampola. Hanka momentálně pobývá v léčebně v Bohnicích, kde podstupuje tvrdou odvykací kůru na léky a nikotin. Před pár měsíci ji tyto dvě neřesti dovedly až na pokraj vyčerpání organizmu.

„Léčba mi svědčí. Přibrala jsem 16 kilogramů a cigára omezila ze čtyř krabiček denně na 6 kousků. V léčebně máme pevný řád, nic nám nepromíjí,“ uvedla Hanka, která před nástupem do léčebny vážila 45 kilogramů, kouřila jednu od druhé, trpěla nechutenstvím a kolabovala.

Teď ale víkend začala novými vlasy v pražském kadeřnictví Hair Point Beuaty Lenky Slezákové a po ošetření u kosmetika celebrit Petra Pity Krejczyho, se cítil jako znovuzrozená. Dobroty od Radka Žváčka, kuchaře a spolumajitele restaurace Everyday, snědla Hanka na posezení.

Jiří Krampol pozoroval Hanku s úsměvem. „Jsem rád, že Hance léčebna pomáhá. Však už se brzo vrátí domů a bude docházet na léčbu jen ambulantně. Musím jí něčím zaměstnat, aby měla nějakou povinnost. Je učitelka v mateřské školce, tam se ale vrátit nemůže. Budu hledat, protože nečinnost by Hanku vrátila zpátky a veškeré úsilí by bylo v háji.“

Hana Krampolová s manželem o víkendu navštívila Liberec a Konstantinovy Lázně. Potěšila se také s fenkou Žanynkou, kterou po dobu Hančiny hospitalizace hlídá kamarádka veterinářka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama