reklama

Je v tom až po uši! Sexy zrzka Pavelková má novou lásku

reklama

Rusovlasá modelka a podnikatelka Romana Pavelková je už téměř dva roky bez chlapa. Středobodem jejího světa je její syn Maxík a četné pracovní a charitativní projekty. Když je ale syn u tatínka, má čas utíkat za svou novou láskou.

„Golfovou produkci dělám už 8 let, zelenou kartu mám snad už čtyři roky, ale vždycky jsem se dostala tak maximálně na tréninková odpaliště,“ směje se Romana. S novou pracovní výzvou se ale rozhodla to změnit a začít se golfu věnovat mnohem intenzivněji. „Na podzim jsem se stala marketingovou ředitelkou největší české golfové agentury GPA, takže jakmile bylo možné na jaře vyrazit na hřiště, obula jsem se do toho, a musím říct, že mě to začalo bavit natolik, že tam teď trávím skoro každou volnou chvíli.“.

Modelce sportovní nadání nechybí, vždy se ale věnovala spíše sportům jako je běh, lyžování nebo kruhový trénink, při kterých vybije svoji obrovskou energii, proto přiznává, že golf jí svým tempem nebyl úplně blízký. „Běhání a cvičení se určitě nevzdám, protože sportuji tak třikrát týdně a golf je časově opravdu náročný. Ke golfu teď ale vedu i Maxíka, který se zatím učí s trenérem. Chci, aby si vyzkoušel co nejvíce sportů a sám si vybral, čemu se bude chtít věnovat, ale vypadá to, že golf ho bude bavit a my pak budeme moci chodit hrát spolu. Na to se moc těším, protože v málokterém sportu může jít hrát společně začátečník i zkušený hráč tak, aby si to oba užili. V golfu tohle díky vyrovnání jde,“ vysvětluje zrzka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama