reklama

Jenom skutečnou kvalitu a luxus poznáte podle čichu a hmatu!

reklama

Pamatujete si ještě tu specifickou vůni, která se linula z poza dveří malých dílen brašnářů a ševců obuvi I když tyto dílny u nás už téměř vymizely, o tuto vůni přijít nemusíte.

Kůže, jako materiál je ve světě módy klíčem k úspěchu. Pro jeho specifickou strukturu a jedinečné vlastnosti, bylo iniciováno spousta pokusů na výrobu syntentických alternativ, ale i když se vzhled velmi blízce podobal pravé kůži, struktura ani vlastnosti nebyly nikdy dosáhnuty. Jedny z nejstarších tradičních zpracování kůží pochází z italského Toskánska, kde i společnost Cuoieria Fiorentina před více než 40 lety zahájila produkci kožených kabelek, cestovních kufrů a kožených doplňků.

Díky tradiční přírodní metodě zpracování kůží a potom i tradiční výrobě produktů byla oceněna významným a jedinečným certifikátem kvality, 100% Italy. Právě toto ocenění je zárukou skutečné hodnoty produktu, protože přináší zákazníkům jistotu, že všechny produkty jsou vyrobeny ze skutečné kůže bez toxických a škodlivých materiálů. Každý výrobek je uvnitř označen etiketou s nápisem skutečná kůže. Italská kůže. Všechny produkty se šijí ručně. Nyní je tato věhlasná značka konečně dostupná i ve vybrané síti partnerských boutique po celé ČR a SK.

Jak poznáte pravou kůži? Je to organický materiál, takže při doteku přenáší teplo. To syntetika nedokáže. Struktura vlákem ze kterých je tvořena a samozřejmě i její specifická vůně nebyla nikdy nahrazena syntetickou náhražkou. Kůže má svůj vlastní život, to znamená, že stárne, ale nedojde k poškození. Každý kus se stává originálem, podepsaný jeho majitelem díky používání. Pokud si tedy vyberete výrobek z kůže, znamená to že jste se rozhodli pro výraz skutečné filozofie, skutečného a jedinečného životního stylu.

Žijte skutečný život, dělejte skutečná rozhodnutí.

Cuoieria Fiorentina, Florencie
kolekce kabelek k dostání ve vybrané síti boutique v ČR a SK
www.mezzo.fashion

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama