reklama

Jirešová a Kratochvílová sehrají životní představení – Souboj nevěst je tady!

reklama

Éterická herečka Ivana Jirešová a zprávařka a Česká Miss Gábina Kratochvílová se chystají na sebe znovu obléknout svatební šaty a v roli patronek již 5. ročníku soutěže Souboj nevěst provést své „nevěstí“ svěřenkyně až do velkého finále.

To se letos uskuteční již v sobotu 23. dubna v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa. Proto neváhejte a přijďte se na jedinečnou show podívat! „Třikrát měř a jednou řež při výběru ženicha“, to je vzkaz Ivanky Jirešové budoucím nevěstám. „Čím jsem starší, tím se mi více mění názor na svatby. Dřív jsem byla spíše proti nim, teď je vnímám jako velkolepé představení,“ dodala. Patronky provedly přihlášené soutěžící castingovými a semifinálovými koly a nyní se již připravují na velké finále. „Na této soutěži je skvělé, že soutěžící společně sdílejí své názory, předávají si rady a nehrozí zde žádné podřezané podpatky. I když chce samozřejmě každá vyhrát, nenajdeme v případě neúspěchu u účastnic žádné slzičky smutku. Ony moc dobře vědí, že to nejúžasnější mají v podobě svého nastávajícího a že je brzy čeká nejkrásnější den v životě,“ uvedla koordinátorka soutěže Petra Monari.

V této soutěží nejde o krásu, „NEJ“ nevěsta musí předvést schopnosti poradit si s běžnými i zapeklitými situacemi, které během manželství nastávají. Musí prostě dokázat svůj důvtip, snahu, toleranci a především se umět v souboji pořádně „poprat“. A co si výherkyně tentokrát odnese? Svatební cestu na Kanárské ostrovy od Canaria Travel, šaty od návrhářky Alice Abraham, snubní prsteny, služby svatební koordinátorky, předsvatební focení, květinovou výzdobu, designový nábytek KARE, jedinečný svatební film od Entrypoint, kolekci spodního prádla francouzské značky YOKA SOLA, svatební obuv, zapůjčení luxusní limuzíny, svatební dort a cukroví, víkendové ubytování v luxusním hotelu a spoustu dalšího.

Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 23. dubna 2016 v hotelu Ambassador Zlatá Husa. Lístky na finále jsou již teď v předprodeji. Přenos bude možné sledovat také online.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama