reklama

Jiří Suchý A Jitka Molavcová uvedli v život 11 CD se semaforskými nahrávkami

reklama

Komplet 11 cédéček s písněmi a výstupy z 33 her, které uvedlo Divadlo Semafor v období 1989 a 2015 pokřtil divadelník, zpěvák, spisovatel, textař Jiří Suchý a jeho pravá ruka, nezaměnitelná kumštýřka Jitka Molavcová.

„Do roku 1989 jsem nesměl nic a pak jsem najednou mohl vše. Nebyl jsem na to zvyklý a bylo to a je velice omamné,“ řekl na prknech svého divadla Semafor jeho principál Jiří Suchý a pokračoval, „teď jediné, co nesmím je špatně parkovat. Omezil jsem kouření, protože jsem nikdy nekouřil a alkohol také k životu nepotřebuji. Nekouřím, nepiji a nesportuji. Proto teď tady stojím poměrně ještě v plné síle a křtím CD. I když křest zavrhuji, protože nás ve škole učili, že křest je smytí prvních hříchů. A řekněte mi, jaký hřích může mít tenhle nový CD komplet. Tak ho prostě pojďme jen přivítat,“ smál se Jiří Suchý.

Komplet 11 CD vítala i producenti Naďa Dvorská a Jan Kolář. „Byla to neskutečná práce. Některé staré nahrávky se nedaly použít, některé musel soubor znovu nahrát. Neustále se čistilo, stříhalo, upravovalo. Ale výsledek stojí za to.“ Jiří Suchý také převzal za prodej předešlého kompletu Zlatou desku Supraphonu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama