reklama

Jmenuji se Max Charouz a budu mistr světa F1!

reklama

Radostná událost se stala v rodině bývalého testovacího jezdce týmu Renault F1, vítěze Le Mans Series, úspěšného kuchaře, nebo třeba jetsurfaře Jana Charouze. Honza je sice mužem mnoha profesí, ovšem z prvorozeného synka byl i jindy tvrdý chlapík naměkko. Maminka Nela i malý Maxík jsou v pořádku.

 Klučina se měl od první vteřiny čile k světu. Nakonec, je to pořádný kus chlapa – 3,67 kilo a 50 centimetrů hovoří samo za sebe. „Jmenuji se Max a v roce 2040 budu mistr světa F1,“ možná tak nějak by se představil, kdyby mohl už dnes mluvit. Jan Charouz už má sice za sebou v životě řadu sportovních i podnikatelských úspěchů, ale narození potomka samozřejmě nic nevyrovná. „Bylo to něco úžasného. Ten zážitek se nedá popsat,“ usmíval se spokojený tatínek, který byl u porodu. 

 Jestli bude Maxík odmalička veden k závodům Honza prozradit nechtěl. Jen  dodal, že to bude hlavně na Maxíkovi, jakou cestu si vybere. Ale jelikož má jeho geny a geny dědečka Antonína Charouze, který byl mimo jiné i mistrem Evropy v závodech do vrchu, je dost možná předurčen k velkým závodním úspěchům. Ne nadarmo se říká, že jablko nepadá daleko od stromu…

Foto: Facebook, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama