reklama

Josef Vágner & Kamila Nývltová přicházejí s novým duetem “JE TO NEBEZPEČNÉ“

reklama

S novým romantickým singlem přicházejí známí zpěváci Josef Vágner a Kamila Nývltová. Prvnímu společnému duetu, který natáčeli na sklonku léta, dali název “JE TO NEBEZPEČNÉ“. Písnička tak „zoficiálnila“ jejich spolupráci, která trvá už nějakou dobu. Poprvé však spolu takto vystupují. Písničku nyní také premiérově před obecenstvem zazpívali v rámci prestižní soutěže Nej sestřička roku 2015 v Náchodě, kterou pořádá David Novotný. Duet se nyní pomalu dostává k posluchačům do českých rádií, kde má šanci stát se hitem letošního podzimu.

Kromě divadel mají i svou vlastní sólovou kariéru. Poslední dobou se ale stále častěji potkávají na různých akcích, koncertech, vystoupeních, a tak jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že by mohli přijít s nějakým společným duetem. Shodli se na jedné věci a oslovilitextaře Eduarda Krečmara ke spolupráci. „Spojili jsme oba naše týmy a z výsledku máme ohromnou radost. Čeká nás teď mnoho společných akcí a tak jsme rádi, že nás spojuje i první společný projekt. Rozhodli jsme se do písně vložit téma, v němž věříme, že se mnoho lidí najde,“ říkají svorně oba zpěváci. „Je to věc, kterou jistě v životě řešilo mnoho lidí. Hranice kamarádství mezi mužem a ženou bývá často velmi úzká a co s tím? O tom je právě náš duet. Je zkrátka důležité si uvědomit,  o co člověk přijde, a co naopak získá, a to v obou případech…,“ říká muzikálový herec a zpěvák Josef Vágner, který se na české muzikálové scéně pohybuje od svých osmi let. Zajímavostí jistě je, že prvním honorářem byl „čínský dolar“, který mu za roli v muzikálu Monte Cristo věnoval fenomenální skladatel Karel Svoboda.

Je to ze života

„Jsem moc ráda, že jsme udělali tenhle duet. Spolupráce s Pepou je skvělá a byla i velká legrace. Oba jsme si už v životě, ač poměrně mladí, prošli nějakými vztahy, rozchody, a tak o tom taky zpíváme,“ říká mladá muzikálová herečka, zpěvačka, která prošla i soutěží X-faktor a nyní zpívá v prestižních českých muzikálech. Kromě toho také tančí a je ambasadorskou talentové a již tradiční soutěže Česko zpívá. S Kamčou jsme se poprvé setkali před lety na muzikálu Kleopatra. Ona zde ztvárňuje Kleopatru, já jejího bratra Ptolemaia. Naštěstí mohu konstatovat, že mimo divadlo máme lepší vztahy než zrovna na Kleopatře. V ní mi totiž nechá během prvních dvaceti minut představení utnout hlavu. Potkali jsme se ale i v dalších projektech, například jsme hráli zamilovaný pár v muzikálu Kat Mydlář, což tak vylepšilo i naše vztahy na jevišti,“ říká s úsměvem zpěvák Josef Vágner. V současné době Josef Vágner hraje v muzikálech Tři mušketýři, Kleopatra, Marie Antoinetta, Dracula. Kamila kromě Draculy hraje také v Kleopatře a do toho, stejně jako její kolega koncertuje v různých koutech České republiky. Oba zpěváci se také účastní řady prestižních společenských a kulturních akcí, benefiční akce nevyjímaje.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama