reklama

Juraj Kukura: Dovolenou strávím doma v Hamburku

reklama

Hodně mu to seklo, ovšem se svým úborem by na divokém západě moc velkou díru do světa neudělal. Herec Juraj Kukura dorazil do studia Propast Petra Jandy, kde probíhal večírek právě ve stylu divokého západu, v módním civilu.

„Ne, nesháněl jsem indiánské oblečení, ani zlatokopecké či padoušské, což ovšem neznamená, že éru divokého západu nemám rád. Naopak, dobrodružství a napětí mě baví, jenže jsem tu na návštěvě za přáteli a divadelní kostýmy s sebou opravdu nevozím. A ani to šerif Janda kategoricky nepožadoval. Jde o setkání přátel, takže proto jsem tu. Jo, a sportovat, tedy hrát fotbal, který má údajně být v programu večírku také nebudu, míním tu jen ochutnávat, bavit se, povídat a jednoduše řečeno tu strávím prima večer,“ vysvětlil Kukura.

Je doba prázdnin a dovolených a jak s volnem oblíbený herec po divadelní sezoně naloží? „ V sobotu jedu domů, do Hamburku, kam jsem se nedostal skoro celý rok. A budu si to město, které mě uchvátilo a
v těžkých časech mi otevřelo svou náruč, naplno užívat. Bydlím v jeho středu nedaleko jezera, kolem něhož mám naplánované procházky, zajdu i do přístavu a prostě udělám si volno přesně podle své chuti,“ doplnil.

Nic netrvá věčně a i volno někdy skončí. „To je fakt, ale na dobu po něm se hodně těším. Jsem intendantem Divadla Aréna a čeká mě velice zajímavý projekt spolu se Slovenskou filharmonií a Slovenským komorním orchestrem, v jehož rámci budu číst bibli. A film? Tak to se uvidí. Musela by to být nabídka, která by mě oslovila. Nepůjdu do něčeho za každou cenu. Tak tomu v mém životě bylo vždy a nemíním na tom nic měnit teď ani v budoucnu,“ dodal Juraj Kukura a volným tempem se odebral za svými přáteli.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama