reklama

Kabelky Il Tutto jako praktický módní doplněk

reklama

 Australská značka Il Tutto je známá především pro své praktické a prostorné kabelky pro maminky. Myslí ale i na jejich volný čas, kdy se ideálně

hodí modely After Baby Bag a Olivia. Kabelka After Baby Bag je velice praktická, vhodná je především pro maminky batolat a větších dětí. Nyní je v limitovaném množství dostupná i ve stříbrném provedení. Jedná se o unikátní kousek, proto dlouho neváhejte s jeho koupí. I přesto, že je kabelka určená pro maminky dětí, které už nepotřebují plínky a lahvičky s mlékem, najdete v ní mnoho praktických vychytávek – kapsy na nápoje, postranní kapsy na hračky nebo svačinku, vyjímatelnou taštičku na drobnosti apod. Kabelka má také nastavitelný popruh pro pohodlné nošení přes rameno a další prvky, které ocení každá praktická žena. Kabelka se vyznačuje kvalitním zpracováním a skvělým designem. Je vyrobená z úžasně jemné kůže, která je velice příjemná na dotek. K dostání je za 7 390 Kč.

Kabelka i peněženka

Dalším modelem je minikabelka a peněženka v jednom – Olivia. Do té se sice nevejde tolik věcí jako např. do After Baby Bag, stejně v ní ale vždy najdete místo minimálně na plínku, čistící ubrousky, telefon a klíče. Je proto ideálním doplňkem třeba na procházku. Základní vybavení kabelky obsahuje pořadač na platební karty, místo na bankovky, kapsu na drobné mince a módní střapec. Minikabelku lze tedy bez problému využít jako peněženku a v případě potřeby ji zkrátka nosit samotnou. Díky svému luxusnímu vzhledu je vhodná i na společenské události a na v tuto sezónu tak aktuální plesy. Pořídit ji můžete ve dvou provedeních – hadí kůže a stříbrná barva. Kabelky Olivia jsou k dostání za 2 890 Kč.

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama