reklama

Kadeřníkem roku 2015 se stala Misha Čadková!

reklama

V pražském Foru Karlín proběhlo v sobotu 16. dubna 2016 vyhlášení výsledků nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards, která již čtrnáctým rokem probíhá za podpory Schwarzkopf Professional, divize profesionální vlasové kosmetiky společnosti Henkel. Titul Kadeřník roku 2015 (Hairdresser of the Year) získala Misha Čadková ze salonu MISHA/hair studio.

Slavnostní Galavečer se již tradičně nesl v duchu předávání „kadeřnických Oscarů“. Hosté u kulatých stolů měli možnost sledovat představení vlasových trendů Essential Looks na jaro/léto 2016 od Schwarzkopf Professional s názvem MADE TO CREATE. Vlasová show v podání týmu technologů vedených mezinárodním školitelem Tiborem Priklerem hýřila barvami a technickou propracovaností jednotlivých účesů. Jan Balcařík, loňský vítěz Kadeřníka roku, vystoupil s dynamickou show pod názvem BACKROUND, která se nesla v duchu moderních Fashion weeků.

Letošní ročník se konal po dvou letech a vysoké číslo odevzdaných přihlášek do soutěže potvrzuje, že tento nastolený trend se osvědčuje. Zároveň všechny lístky na galavečer byly vyprodané, což velký zájem kadeřníků jen potvrzuje.

Nezávislá porota složená z českých i mezinárodních kadeřníků a zástupců módního průmyslu přidělila hlavní titul Kadeřník roku 2015 Mishe Čadkové ze salonu MISHA/hair studio. Zajímavostí je, že právě soutěžní kolekce Mishy Čadkové byla úplně prvním odevzdaným setem, který získal číslo 001.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama