reklama

Kam na dovolenou? Třeba do moravských lázní!

reklama

Moravské lázně v Teplicích nad Bečvou, ležící v malebném údolí řeky Bečvy, nadchnou nejen léčebnými a terapeutickými možnostmi, ale i okolní přírodou.

Lázně Teplice nad Bečvou jsou pro letní dovolenou ideální hned ze dvou důvodů. Díky svému unikátnímu přírodními zdroji, minerální vodě bohaté na oxid uhličitý, prospěje zdejší pobyt vašemu srdci, cévám i celému organizmu. Překrásná okolní příroda láká k návštěvě nejednoho zajímavého místa – přímo v lázeňském areálu se nachází Zbrašovské aragonitové jeskyně, vycházkové trasy všech náročností vhodné i pro nordic walking, do kterého začátečníky rádi zasvětí zdejší fyzioterapeuti. Na své si tu přijdou i cyklisti, kteří mohou vyjet za spoustou dalších výletních cílů.

Pro letošní léto Lázně Teplice nad Bečvou a.s. připravily dovolenkový pobyt na 5 nebo 7 dní, při kterém si užijete léčebné procedury a zároveň i wellnessové hýčkání.

PROGRAM OBSAHUJE

  • ubytování na 6 nebo 4 noci
  • polopenzi
  • welcome drink s osvěžujícím letním koktejlem
  • léčebný program: malá vstupní lékařská prohlídka, celková uhličitá koupel brusinková se zábalem, brusinková klasická částečná masáž s rakytníkovým olejem, vířivá nožní lázeň dolních končetin, neomezený vstup do bazénu a do tělocvičny s fitness
  • 10% slevu na další procedury
  • hodinu bowlingu za symbolickou jednu korunu

Vyzkoušejte Polárium, tzv. „saunu naruby“. Můžete si v něm vyzkoušet chladovou terapii s extrémními teplotami okolo -120°C, ve kterých strávíte dvě až tři minuty, a které působí blahodárně na celý organizmus. Hluboký mráz neublíží, neboť se jedná o upravený suchý vzduch, technicky absolutně zbavený vlhkosti. Chlad je starý léčebný prostředek proti bolestem a zánětům, příznivě působí na celkový zdravotní stav, mobilizuje a aktivuje organizmus. Tělo se díky mrazu prokrví, zrychluje vyplavování škodlivých produktů metabolizmu, urychluje hojení zranění a odstraňuje pozůstatky zánětů. Vhodný je zejména při onemocnění pohybového aparátu, lupence, celulitidě a nadváze nebo obtížích při menopauze a chronických bolestech. Pomáhá při přetížení organizmu v průběhu intenzivního tréninku, zpomaluje stárnutí, zvyšuje výkonnost imunitního systému a navozuje pocit štěstí. Pobyt v Poláriu mohou bez obav absolvovat prakticky všechny zdravotní skupiny.

Letní dovolenou v Teplicích nad Bečvou si můžete za výhodnou cenu dopřát od začátku června do konce září. Včetně ubytování a polopenze zaplatíte necelých šest tisíc korun za osobu, děti do tří let mají pobyt zdarma. Týdenní pobyt je cenově zvýhodněný.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama