reklama

Kam na nejlepší baštu v Moravskoslezském kraji? Zvolte si TOP restauraci

reklama

Prázdniny sice končí, to ale neznamená, že si nemůžete občas udělat volno a vyrazit třeba na nějaké dobré jídlo. Nebudeme dnes řešit Prahu, podíváme se do Moravskoslezského kraje, kde byste možná špičkové restaurace úplně nečekali. Ale opak je pravdou a jen vy rozhodnete, která je ta NEJ.

Není „umění“ vytahovat se, že jste byli ve vyhlášené restauraci v hlavní městě, o které ví kdekdo a o které je toho na internetu více, než o americkém prezidentovi. Za prvé to klidně může být „účelovka“ a za druhé, když je něco takto propírané, už to zkrátka není ono. Vždycky je lepší objevit nečekanou pecku, tím spíš, pokud jde o jídlo. Není totiž lepší pocit, že se kvalitně najít (neplést s přejedením, to už je, co se pocitů týká, úplně jiná písnička.). Nechceme však rozhodovat sami. Proto si dovolíme vzít si na pomoc vás, naše čtenáře.

První předvýběr jsme sice udělali sami, ale spíše pro větší přehlednost, než abychom vám něco diktovali. Vybrali jsme deset restaurací, které jsou podle nás v Moravskoslezském kraji nejlepší (pokud vás napadá jiná, budeme rádi, když nám napíšete). Zároveň tímto spouštíme hlasování o vůbec nejlepší restaurační zařízení. Kritéria nejsou žádná. Zkrátka to berte podle toho, kde vám bylo dobře, byli na vás milí a samozřejmě jste odcházeli s dobrým pocitem v žaludku. Takže, která to bude? Hlasujte až do pondělí 4. září do 9. hodin.

[yop_poll id=“8″]

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama