reklama

Kam vyrazit s dětmi o víkendu? Přeci na pestrobarevný koncert Lollipopz

reklama

Barevná show jedné z nejoblíbenějších dětských kapel současnosti láká na koncert, který si užijete přímo z bazénu! Vyrazte s dětmi v sobotu 18. července do Aquapalace Praha a překvapte je perfektním prázdninovým zážitkem.

Laura, Ela, Nikki a Pája jsou talentované zpěvačky, které vystoupí již tuto sobotu v největším aquaparku ve střední Evropě. Jejich vystoupení si už zamilovaly tisíce dětí, a to nejen díky chytlavým melodiím a tanečkům, ale i nápaditým parukám a pestrým kostýmům.

Koncert proběhne ve Vodím světě a je pro návštěvníky zdarma v rámci běžného vstupného. Hosté se tak mohou těšit na zážitek přímo z bazénu! Fanoušci Lollipopz mají navíc možnost koupit si vstupenku Meet & Greet, která zahrnuje osobní setkání se zpěvačkami, autogramiádu a společné focení.

Kromě prvotřídní show Aquapalace Praha nabídne také nabitý animační program pro děti v pirátském stylu i netradiční spojení virtuální reality s vodními atrakcemi při jízdě na tobogánu MAGIC TUBE anebo v jediné VR herně pod vodní hladinou ve VR AVATAR ZONE, kde se nachází i novinka letoška – stimulátor létání.

Na návštěvníky čeká také oblíbené mořské vlnobití i nejdelší Divoká řeka v České republice, jež měří rekordních 250 metrů. Novinkou je také POOL BAR, který nabízí drinky přímo z bazénu a hudba pod vodní hladinou v Korálovém Dómu.

Podrobné informace ke koncertu:
Termíny: 18. července od 14 hodin
Místo: Aquapalace Praha, Pražská 138, Praha-Čestlice

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama