reklama

Kamila Nývltová se proměnila v dračici s andělskou tváří

reklama

Kamila Nývltová byla vždy známá jako vynikající zpěvačka s nezaměnitelným hlasovým projevem. Kromě pěveckého umění je i nesmírně okouzlující a její fascinující vzhled by jí mohla závidět nejedna modelka. Není tedy náhoda, že ve společnosti ji lidé považují nejenom za mimořádnou pěvkyni, ale i za krásku, která by se mohla prohánět po módních molech.

Poslední dobou se Kamile nabídky na různá focení jen hrnou, a proto se sama rozhodla, že potěší nejenom své fanoušky, ale i sama sebe. Kamilu jsme zastihli při focení série snímků, ve kterých se proměnila jak v sexy dračici, tak ukázala i svoji andělskou tvář. „Focení bylo velice zábavné, jelikož jsme vystřídali několik outfitů, měnili jsme hodně make-upů, abych byla vidět jak v něžné kráse, tak i v sexy pózách. Fotila jsem ve spodním prádle, což u mne nebývá moc zvykem, ale řekla jsem si: Proč ne, jsem ještě mladá a mám co ukazovat. Došli jsme i k tomu, že jsem byla úplně svlečená a zakrývala se pouze rukama. Samozřejmě nic vidět není a to, co je, tak je u mne pečlivě uschované a třeba jednou…“, říká o focení Kamila. Fotografie vznikaly v ateliéru Anety Kupcové a počasí nebylo jakoby natruc příznivě nakloněno. „Zrovna v ten den byla i docela zima, takže to nebylo příjemné, fotila jsem skoro nahá a měla jsem úplně mokrou hlavu. Ale myslím si, že fotky jsou nádherné a vzniklo mnoho mých poloh. Tomuto focení bych se v budoucnu znovu nebránila, protože mě to baví, je to příjemný pocit, když se o vás stará tým lidí. O líčení a vlasy se postarala Marta Šantorová, která je v současné době moji dvorní vizážistkou, o styling Karolína Pohl a o focení Aneta Kupcová, která je podle mě jedna z mála fotografek, která dokáže vystihnout člověka opravdu takového, jaký je.“, dodává Kamila.

První ochutnávka

V současné době je Kamila plně zaneprázdněna přípravou nového CD, na kterém se bude prezentovat v poloze, v jaké ji doposud nikdo neznal, ale která je zároveň blízká jejímu srdci a chce se jí do budoucna věnovat a přinese něco, co na našem hudebním trhu doposud nebylo. První ochutnávku v podobě žhavého letního singlu představí na svém narozeninovém koncertu, kde oslaví čtvrtstoletí svého života. Pompézní narozeninový koncert se uskuteční v pátek 13. června 2014 v pražském Music clubu Magnum a nebude na něm chybět řada zajímavých gratulantů a hostů, kteří si rovněž s Kamilou zazpívají. Jedním z nich bude i zpěvák Václav Noid Bárta, který pro Kamilu složil na její vánoční CD jedinou nevánoční píseň „Je to hřích“ a zároveň k ní natočil velmi dojemný niterný videoklip. Premiéra, dle ohlasů diváků úspěšného videoklipu, se uskutečnila v poslední únorový den na hudební stanici TV Óčko, a posléze ho převzala i hudební televize Mixer.cz. Videoklip je rovněž ke zhlédnutí i na kanálu YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=rj9LD-RyXr0

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama