reklama

Kapela ATD v novém klipu provozuje orální sex!

reklama

Na české poměry je to poněkud odvážnější videoklip. Benešovská začínající kapela ATD na sebe strhla pozornost především hodně erotickými záběry. Nejen, že sex provozují snad ve všech možných polohách. Ale dokonce nechybí ani detaily orálního uspokojení. Otázkou zůstává, kde mladí umělci hodlají takto erotický klip vlastně pouštět?

Vedle desky Mezi peklem a zemí vyšel zhruba před čtrnácti dny videoklip k písni Naše ženy. Režisérkou je známá provokatérka Ivanna Benešová. A její záliba v explicitních záběrech je na výsledném produktu více než patrná. „Chtěli jsme ukázat, co by se mohlo dít doma, zatímco my, slušní kluci, jezdíme po koncertech. Vždycky se říká, že muzikanti mají divoký život, ale já si myslím, že to vůbec nemusí být pravidlem. My třeba po koncertech nechlastáme, ale spíše hráváme pexeso,“ říká k námětu videoklipu zpěvák kapely Matěj Mareš. A dodává, že režisérku Benešovou oslovili kluci záměrně, neboť prý provokativní videa umí vytvářet doslova výtečně. „Točila už pro jednu naší spřátelenou kapelu, a tak jsme si řekli, že něco podobného, ale ještě ostřejšího, budeme chtít také. Mělo tam být hodně sexuálních scén. Ale aby video bylo veřejně vysílatelné, rozhodla se Ivanna, že všechny porno scény natočí jako by přes záclonu. Divák tak vidí pouze siluety. Ale přitom je to každému hned jasné,“ dodává zpěvák. Díky chytře řešené kameře se tak kapele nemůže stát, že by jejich video muselo být z youtube či sexuálních sítí staženo. A podobně nadějně by to mohlo vypadat i při nasazování do televizních hitparád.

Natáčení probíhalo pouhý jeden den. Za tuto dobu stihla kapela spolu s filmovým štábem točit ve dvou městech a na celkem čtyřech různých lokacích. I samotný koncert byl součástí natáčení. „Když je kvalitní produkční příprava, dá se stihnout opravdu hodně věcí i za jeden den,“ říká režisérka. V erotických scénách vystupují i známější české modelky, které ovšem díky rafinovanému způsobu natáčení zůstávají utajeny. Do role tanečnice u tyče byla pro změnu obsazena profesionálka z klubu Goldfingers.

Klip, který velmi zřetelným sexuálním náznakům, balancuje na hranici porna, ovšem u fanoušků kapely zaznamenává úspěchy. A co si o něm myslíte vy? Posuďte sami:

http://www.youtube.com/watch?v=Q9jS6EmKtD8

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama