reklama

Kateřina Cajthamlová jako jedna z prvních čtenářek Afrického snění

reklama

Spisovatelka Hana Hindráková poprvé oslovila MUDr. Kateřinu Cajthamlovou před několika lety, zda by jí napsala hodnocení na obálku knihy Smrtící byznys. Hlavním tématem tohoto románu z lékařského prostředí byly falešné léky.

„Jenomže email tehdy skončil paní doktorce ve spamu a objevila ho až rok poté. Tak jsem jí rovnou požádala o hodnocení knihy Nezlomný,“ líčí Hana Hindráková. „Nakonec společně s Janem Přeučilem, Evou Hruškovou a Terezou Kostkovou knihu i pokřtila a já jsem za to byla moc ráda.“

Nyní Hana Hindráková přináší edici Africké snění, v níž budou postupně vycházet africké romantické e-povídky, které čtenářky a čtenáři najdou na nově vzniklých webových stránkách Africké příběhy. Jako první vyšla povídka Pokušení, která je milostným příběhem z daleké Keni.

„Pokušení je velice dojemná a krásná povídka o lásce a pokoře. O pravdě a tajemství i o ohleduplnosti a darech, které život přináší,“ říká o povídce MUDr. Kateřina Cajthamlová, která ji četla jako jedna z prvních.

A Hana Hindráková dodává: „Vzhledem k současné náročné době jsem se rozhodla, že napíšu pro své čtenáře a čtenářky něco milého, co potěší jejich srdce a zklidní mysl. Přála bych si, aby se jim povídky četly přinejmenším tak dobře, jako mně se psaly.“

V listopadu vyjde další povídka s názvem Tajemný pilot.

A co plánuje spisovatelka dalšího? „Mám připraveno mnoho novinek. Plánuji spustit online besedy Večery pod banánovníkem, kde si lidé budou moci poslechnout dvě nejoblíbenější besedy – Můj africký příběh a Kontrasty Keni. Součástí besed bude i promítání videí a fotografií. Také jsem začala pracovat na nové knize Můj africký příběh a začala jsem psát blog Afročtení, kde se každý měsíc budou objevovat články na vážná i nevážná africká témata. Na mých webových stránkách si čtenářky a čtenáři mohou také stáhnout zdarma dechberoucí povídku Hvězdy nad Afrikou,“ říká spisovatelka.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama