reklama

Kateřina Rezková vydala letní hit, slaví ho cestováním

reklama

Zpěvačka Kateřina Rezková žije již několik týdnů v kufru. Od počátku měsíce totiž cestuje po Evropě. A právě na cestách také natočila svůj nový klip k písni Jediná. „Doma jsem byla jen pár hodin. Vyměnila jsem zavazadla a jela zase dál,“svěřila se mladá interpretka s tím, že podobně nabitý program bude mít i v létě, které přivítala energickou skladbou.

Zpěvačka Kateřina Rezková je opravdu dobrodruh. Poté, co se vrátila z dovolené s kamarádkami po Sardinii, odjela pod hudebním labelem Mad Baker Music natáčet videoklip ke své nové písni Jediná, která je aktuálně 30. v trendech na Youtube. Vybrala si k tomu své oblíbené město v Portugalsku Lisabon.

„Do Lisabonu jsem jela před pár měsíci na dovolenou a naprosto si to město zamilovala. Ty barvy a atmosféra v ulicích jsou neskutečné. Když jsme se potom tedy sešli s filmařem Kubou Mahdalem, napadlo ho natáčet tam. No a já neodmlouvala,“rozpovídala se Kateřina, kterou na natáčení doprovázela kromě kameramana i kamarádka z hudebního labelu Mad Baker Music Mariana Prachařová.

„Marianka nám pomáhala, ale hlavně si to s námi jela také užít,“dodala zpěvačka, která chce novým songem dodat posluchačům odvahu a dávku dobré nálady. Sama byla v posledních týdnech velmi zaneprázdněná, a proto si teď dopřává volna a cestování. Pár hodin po návratu z Lisabonu tedy odjela do Skotska.

„Brácha ve čtvrtek úspěšně odmaturoval, tak jsem si řekla, že to chce něco speciálního. Nic netušil, jen jsem mu řekla, ať si zabalí na šest dní, odvezla jsem ho na letiště a nechala ho hádat, kam to bude. No a teď už jsme ve Skotsku na pláži,“zasmála se, že svým blízkým ráda dělá podobné překvapení.

Zatím je ale dělá jen pro přátele a rodinu. Kateřina je totiž stále nezadaná, přestože se kolem ní motá spoustu mužů. Podle svých slov si totiž hodlá užít léto, které bude stejně jako květen plný cestování a zpívání.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama