reklama

Kazma odletěl s přítelkyní na romantickou dovolenou! Budou z toho zásnuby?

reklama

Bavič Kamil Bartošek alias Kazma přichystal v pondělí překvapení pro svoji krásnou přítelkyni bývalou Miss Andreu Kalousovou! Odjeli směr Lipno. To by ale nebyl Kazma, kdyby vše nebylo jinak. Za několik hodin letu se ocitli uprostřed ráje, na Zanzibaru v luxusním romantickém resortu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort! A tak místo Lipna je čekala koupačka v průzračném indickém oceánu!

Cestování v dnešní době není sranda. „V letadle jsme museli mít roušky i plastové štíty po celou dobu letu, po příletu na Zanzibar nám měřili teplotu, všude jsou dezinfekce,“ komentuje dodržování bezpečnostních opatření při cestování Kazma. Ale ani to pár neodradilo od 2 několika hodinových letů a přestupu v Qataru.

Dokonalá příroda, počasí a ráj na zemi v podobě afrického ostrova Zanzibar ve spojení s luxusními službami hotelu Tulia Unique Beach Resort je opravdová oáza pro odpočinek! „Vypnout, odpočinout si, něco málo popracovat, nabrat energii do dalších bojů a hlavně si užít nějaký čas spolu, když ho v běžném provozu na sebe moc nemáme,“ objasnil důvod odcestování Kamil Bartošek.

Resort je jako přímo stvořený pro líbánky či žádost o ruku. V Kazmově případě se však, ale o zásnubní cestu nejedná a na zásnuby zatím nedošlo. Jenže dovolené zatím není konec. Co myslíte, vystřelí si z nás zase?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama