reklama

Když láska hory přenáší! Oslavte sv. Valentýna zážitkem v Grund Resort Golf&Ski!

reklama

Oslavy svátku zamilovaných se pomalu a jistě blíží a jako každý rok přichází otázka, jak co nejlépe vyjádřit lásku své drahé polovičce. Buďte letos originální a darujte si společný zážitek, na který nezapomenete.

Vyzkoušejte netradiční Valentýnský balíček v horském designovém hotelu Grund Resort Golf&Ski. Hýčkejte se luxusem, odpočiňte si ve wellness, harmonizujte tělo i mysl při aroma masáži a dopřejte požitek i svým chuťovým pohárkům výbornou snídaní nebo večeří s afrodiziaky, která vás navnadí. To je zimní romantická pohádka, to je Valentýn v Grund Resort Golf&Ski v Mladých Bukách v Krkonoších.

Hory? Proč ne! Ale pečlivě vybírejte

Večeře nebo romantická noc v hotelu na oslavu sv. Valentýna již dnes nejsou žádnou novinkou. Internetový vyhledávač na vás na tento dotaz vychrlí nabídky v množství, ze kterého se jen těžko vybírá. Všechny nabídky vypadají hezky, ale ne vždy pak realita naplní očekávání. Neriskujte a oslavte svátek zamilovaných v jednom z nejstylovějších a nejmodernějších hotelů v České republice, jehož interiéry kompletně navrhlo a realizovalo designérské studio z italského Milána, a kde najdete služby na té nejvyšší úrovni. „Náš hotel vyhledávají hosté zejména díky neopakovatelné atmosféře, originálním interiérům či chutné kuchyni. Ostatní zase ocení nedaleký ski park, běžecké stopy v okolí resortu či bohaté služby wellness či masáží. Hosté, kteří využijí valentýnský balíček, se mohou těšit například na welcome drink či romantické dekorace z plátků růží na pokoji,“ prozrazuje Jan Grund z Grund Resort Golf&Ski.

Legenda o svátku sv. Valentýna

Jak tento svátek vznikl, se traduje hned dvěma legendami. Ta známější je o knězi Valentýnovi, který tajně oddával zamilované páry za vlády Claudiuse II. v Římě. Claudius se bál, že vojáci s rodinami nebudou chtít bojovat, proto sňatky vojákům zakázal. Za tento vzdor vládci byl Valentýn 14. února popraven. Další legenda praví, že samotný svátek je pravděpodobně odvozen od svátku Lupercalia slaveném ve starověkém Římě, kde se v předvečer tohoto svátku do „urny lásky“ vhazovaly lístky se jmény mladých dívek, muži si pak mezi nimi losovali, která bude jejich milenkou pro příští rok. Svátek zamilovaných se dříve slavil zejména v anglosaských zemích, tradici si však již našel i u nás. Každoročně v tento den, více než kdy jindy, vyjadřujeme lásku ke svým partnerům a partnerkám. Symbolem tohoto svátku jsou srdíčka. Nejčastějšími dárky jsou pak květiny, cukrovinky, prádlo či parfémy. Darujte proto letos něco netradičního, darujte společnou vzpomínku.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama