reklama

Kerndlová překonala rakovinu a už se zase usmívá

reklama

Ladislav Kerndl a jeho manželka Milada Kerndlová dorazily na kliniku v Praze Krči. Paní Kerndlová je tam váženou VIP klientkou.

„Po zákeřné nemoci rakoviny jsem objevila Kliniku Praha Krč, kde podstupuji procedury, které mi pomáhají v rekonvalescenci různých neduhů po ozařování a chemoterapii. Na tuto kliniku dojíždím až z Brna a občas mě veze můj manžel. Při této příležitosti využil situace a zakoupil mi několik návštěv na ošetření HydraFacial, což pro mne, jako ženu bylo velice milé překvapeni. Díky tomuto dárku můžu spojit příjemné s užitečným. Jsem s touto procedurou velice spokojena. Je zkrátka příjemné, když  hned po prvním zákroku máte svoji pleť mladší, svěží a krásnější,” usmívala se Milady Kerndlové. „Moje žena prodělala tu nejtěžší nemoc, a to sebou nese následky, který se musí hlídat a odstraňovat. V tomto středisku mají různé další metody, který můžou pomoct ženám ještě k větší kráse. Moje paní chodí zde na ošetření Hydrafacial a nemůžeme si ho vynachválit oba dva. Manželka je spokojenější a pro mě je krásnější,“ vysvětloval zpěvák a manžel paní Milady.

Stále se baví

I při tak vážném tématu jako je boj o život-Láďa Kerndl neztrácí smysl pro humor. „My budeme muset ještě zhodnotit, kolikrát sem ještě pojedeme, abych jí pak nemusel hlídat, až bude pak úplně nejkrásnější ze všech,“ vtipkoval. Na starším páru je vidět, že mezi nimi láska jen kvete, že se snaží vzájemně projevovat lásku i maličkostmi. Láďa Kerndl prožil rakovinu krku před dvaceti lety, lékaři mu tehdy předpovídali pouhých 48 hodin života a rodina se s ním v pláči loučila. „Nevím jak poděkovat Bohu, který mi pomáhal. Jsem důkaz toho, že člověk nesmí nic vzdávat, i když to vypadá beznadějně. Cítím se velmi dobře a jsem rád, že jsem tu s váma.“ A co vzkazují manželé lidem, kteří bojují s vážnou nemocí? „Já bych jim určitě vzkázala to, aby neztráceli naději, protože si myslím, že když ty lidi to začnou vnitřně vzdávat, tak se spustí ten mechanismus, kterej už nemá obranu, tak ať s tím bojují,“ uvedla Milada Kerndlová.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama