reklama

Klub K2 pořádá již podesáté Zahradu ve městě. Tradiční akce nabídne bohatý program nejen pro rodiny s dětmi

reklama

Klub K2 již podesáté promění prostor trhu Slunečnice v Jabloňové ulici před Rodinným centrem K2 v Zahradu ve městě. Tradiční komunitní akce se koná v sobotu 11. září a nabídne bohatý program určený především pro rodiny s dětmi.

Již podesáté se uskuteční tradiční komunitní akce Klubu K2 na Zahradním městě v Jabloňové ulici. V sobotu 11. září od devíti hodin dopoledne do dvou hodin odpoledne se prostor trhu Slunečnice před Rodinným centrem Klubu K2 promění v Zahradu ve městě. Bohatý program nabídne spoustu zábavných aktivit, rukodělných dílen a trhů pro rodiny s dětmi.

V průběhu sobotního dopoledne vystoupí Divadlo Víti Marčíka s loutkovou pohádkou Šípková Růženka. Stánek Toulcova dvora nabídne keramiku, zeleninu, vázané květiny, dobroty a spoustu dalšího. Návštěvníci se mohou těšit také na pískování mandal a se společností Kokoza si budou moci vyrobit domácí vermikompostér. V rámci SWAPového obchůdku si vymění část garderoby, věci do domácnosti nebo třeba nevhodné dárky. V Šikulově dílně si děti s kladívky a hřebíky vyrobí fantazijní zvířata i dopravní prostředky. Nebude chybět ani úchvatný pohled na Zahradní Město ze střechy domu Arnika.

Komunitní akci určenou nejen pro všechny obyvatele Zahradního Města každoročně pořádá Klub K2 za podpory MČ Praha 10 a Magistrátu hl. města Prahy.

Program:

Zahrada ve městě X
11. září 2021, 9:00-14:00
trh Slunečnice, Jabloňová ulice, Praha 10

10.00 Divadlo Víti Marčíka: Šípková Růženka
9:30, 10:00, 12:00 vyhlídka ze střechy domu Arnika

10:00-12:00 workshop Kokoza – výroba vermikompostéru (registrace na https://rc-klubk2.webooker.eu/Actions)

po celou dobu konání akce:

Cirkus Burger
Šikulova dílna

stánek Toulcova dvora

Nakupuj odpovědně – SWAPový obchůdek chill out zóna
Point 50+

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama