reklama

Knižní tip pro nastávající maminky: Těhotenství a porod

reklama

Praktický průvodce celým obdobím těhotenství od zkušené porodní asistentky! Kniha Těhotenství a porodje určena všem budoucím maminkám a jejich partnerům, kteří se chtějí zodpovědně ujmout své rodičovské role.

Autorka Magdalena Mikulandová v knize vychází z českého prostředí, a především svých bohatých zkušeností. Pracuje mnoho let jako soukromá porodní asistentka a svým citlivým a lidským přístupem předává v knize těhotným ženám podrobné informace jak o jejich fyzickém a psychickém stavu a nastávajících proměnách v jejich těle, tak o předpokládaném vývoji a zdravotním stavu dítěte i průběhu porodu.

Magdalena Mikulandová nejprve pracovala jako porodní asistentka a sálová sestra v nemocnici. V roce 1993 tuto práci vyměnila za profesi soukromé porodní asistentky a založila Studio pro ženy, aby jako jedna z prvních v České republice změnila celkový přístup k těhotným a rodícím ženám. Mezi její klientky patří i mnoho známých osobností.

„Je to už 11 let, co jsem laskavé a profesionální prostředí Studia pro ženy s radostí využívala. Ale tak jako se nezapomíná porod, nezapomíná se ani, pokud vám ho někdo s péčí učinil klidný a byl vám oporou. A to se díky Magdaleně Mikulandové přesně stalo,“ vzpomíná na dobu svého těhotenství herečka Tereza Kostková.

V současné době Magdalena a její Studio pro ženy pečuje o ženy všech věkových kategorií. V pobočkách v Praze, Karlových Varecha Říčanech v příjemném, moderním prostředí poskytuje odborné a specializované služby v porodnictví a gynekologii, dietologii, speciální metodu léčení funkční ženské sterility, kojenecké masáže a plavání, cvičení pro miminka, batolata, děti do 4 let a jiné fitness aktivity pro ženy. K dispozici jsou i kurzy hubnutí metodou Metabolic Balance, které kromě žen často navštěvují i muži.

reklama

0 Komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama