reklama

KNIŽNÍ TIP: Slepičí polévka pro duši – Opravdová láska

reklama

Nejnovější přírůstek do oblíbené knižní řady Slepičí polévka pro duši s názvem Opravdová láska potěší čtenáře 101 dojemnými i humornými příběhy o lásce a milování. Některé z nich pobaví, jiné dojmou k slzám. Všechny však zahřejí u srdce a možná i povzbudí ty, co jsou nyní vlivem životních okolností sami.

Kniha, která vychází v nakladatelství Práh, přináší historky o prvních setkáních, krásném období zamilovanosti, nejrůznějších žádostech o ruku, o životě v manželství, druhých šancích… i o loučení.

„Nikdy není pozdě na to, začít hledat opravdovou lásku, nebo jen více otevřít srdce té, kterou jste již našli. Příběhy ve Slepičí polévce jsou toho důkazem,“ říká redaktorka knihy Amy Newmarková, která se spolu s Jackem Canfieldem a Markem Victorem Hansenem podílela na uspořádání láskyplných příběhů.

Slepičí polévky se staly knižním fenoménem. Vycházejí ve více než čtyřiceti jazykových verzích. Přinášejí motivaci a inspiraci čtenářům po celém světě, pomáhají jim překonat těžké chvíle, nabízejí útěchu, povzbuzení a ujištění, že v tom nejsme sami.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama