reklama

Kolekce Artesano Montagne snoubí tradici i aktuální design pro dokonalou zimní pohádku

reklama

Kdo říká, že se tradice a moderní design míjí? Originální novinka Artesano Montagne značky Villeroy & Boch spojuje tyto zdánlivé protipóly a zve ke sváteční tabuli se svěžím nádechem. Červená barva na vzoru spolu s kombinací černé a šedé odkazuje na slavnostní období roku, zimní křížkový vzor inspirovaný pletenými skandinávskými motivy přímo svádí k představě zimního večera u krbu spolu s šálkem voňavého čaje a dobrou knihou po ruce.

To, co celý svět obdivuje ve fenoménu hygge, se odráží na kvalitním německém porcelánu v nové kolekci Artesano Montagne. Propojení teplých tónů, jemné linie a klasických tvarů dělá z edice nádobí ideálního společníka na zimu. Do rustikálně laděného interiéru přivede příjemný závan svěžesti a modernímu bydlení dodá špetku tradičního zimního kouzla.

Při slavnostním večeru s rodinou se kromě běžných kousků bude hodit například oválný podnos na ryby nebo salátová mísa. Všechny novinky si můžete prohlédnout na stránkách www.luxurytable.cz a v obchodním domě Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama