reklama

Komedie pro celou rodinu

reklama

Divadlo Na Jezerce sází na radost ze hry i ze života! Od března 2014 hraje komedii Jiřího Janků „Cesta kolem světa“. Divadlo Na Jezerce dává často příležitost nejen mladým talentovaným hercům, ale hledá talenty i mezi mladými režiséry.

„V nápadité režii Terezy Němcové jsme v minulém roce uvedli několik představení, která nastudovala se svými žáky. Protože se její představení na Jezerce setkaly se vstřícnými reakcemi našich diváků, vydáváme se s ní bez obav i na Cestu kolem světa,“ uvádí principál Jan Hrušínský. Premiéra je v Divadle Na Jezerce, 19. března 2014. Dobrodružství, chytlavé písničky, humor a fantazie jsou divadelním evergreenem. Vše se nese v duchu nadsázky a svižný příběh přináší nečekaně paradoxní situace, což znamená, že o dobrou náladu v hledišti nebude nouze. Hlavní role sympatické slečny Feminy Jones a inspektora Shermana, zahrají mladí herci Kristýna Hrušínská a Václav Liška. V dalších rolích se objeví zkušení členové hereckého souboru Jezerky, Petr Vacek, Václav Chalupa, Martin Sitta, Michal Kerni režisérka Tereza Němcová. Doplní je čtyřčlenný sbor, který tvoří Daniela Smutná/ Lucie Ivanovová, Veronika Vonzová, Bartoloměj Veselý a Ondřej Lechnýř. Ztvární např. londýnský dav, vlak, námořníky, členky ženského hnutí, indiány, hollywoodské filmaře a mnoho dalších rolí.

Nečekané situace

Jistá slečna Femina Jones rozhodne, že se svou společnicí zvládne cestu kolem světa za méně než 80 dní. Na cestě Orient expresem se ale dostanou do situací a míst, kde to nebudou mít vůbec lehké. Největší překvapení ovšem čeká Feminu Jones až na samotném konci dobrodružství. „Cesta kolem světa je svěží komedie, která by mohla pobavit všechny věkové generace – děti i jejich rodiče či prarodiče. Každý si z ní vezme něco svého a v paměti mu určitě zůstanou jak výkony herců, kteří svoje postavy ztvárňují s velkou chutí, tak chytlavé melodie písniček Jana Kučery,“ říká režisérka Tereza Němcová, která sama také ráda jezdí za dobrodružstvím. Procestovala celou jižní Evropu a ve hře, k níž navrhla i výpravu, si s chutí sama zahraje britskou konzulku.

CHCETE-LI SE DOBŘE BAVIT, VYDEJTE SE S NÁMI NA CESTU KOLEM SVĚTA! Více na www.divadlonajezerce.cz

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama