reklama

Komedie Po čem muži touží představuje hlavní hrdiny

reklama

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přijde do kin 20. září. Scénář o věčném soupeření mužského a ženského světa napsal režisér společně s úspěšnou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou.

Kdo je sarkastický drsňák Karel Král, který se na ženy dívá spotřební optikou? A jak se cítila Anna Polívková, když vytvářela jeho ženskou verzi? Kdo všechno se sešel v redakci Playboye, jemuž Karel šéfoval, než byl nahrazen Leonou – Táňou Pauhofovou? Je Karlova bývalá manželka hysterka?

Jeden z mnoha ´mačistických´ chlapů, které jsem už v životě hrál… a zkrachovalých podnikatelů,“ ve stručnosti charakterizuje Karla Jiří Langmajer.

Zásahem osudu se Karel stane Karlou a díky tomu se Anna Polívková musela proměnit v muže v ženském těle. „Já hraju Karla nebo vlastně Karlu, která se snaží nějak sžít se svým novým tělem a poznává svět z té ženské strany. Postupně se smiřuje se svým osudem a už ani moc nepočítá s tím, že by se to mohlo nějak vrátit ke starým pořádkům. Ruda Havlík říká, že Karel je dinosaurus z devadesátých let, že takoví muži málokdy jsou, protože on si opravdu myslí, že ženský jenom tahaj z chlapů peníze a že by měly být jenom pěkný a uvařit a potěšit, a to je všechno co od ženy vyžaduje. Ale zjišťuje, že to je trošku jinak být ženská …“ říká Anna Polívková. Chcete vědět více? Mrkněte se na video.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama