reklama

Komplexní péče o pohybový aparát na nové pražské klinice „Infinity Clinic“

reklama

Onemocněním pohybového aparátu, poúrazovými stavy i prevencí pohybových problémů se zabývá nová pražská Infinity Clinic vedená primářkou MUDr. Michaelou Tomanovou. Ta se ve své praxi dlouhodobě věnuje prevenci a léčbě pacientů s onemocněním pohybového ústrojí, včetně harmonizace energie v těle.

Výsledkem její práce je tzv. INFINITY method, speciální rehabilitační a fyzioterapeutická metoda, která je indikována pro léčbu onemocnění pohybového systému a současně slouží jako preventivní pohybový program u lidí, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a pro svou postavu. Cvičení je založeno na zlepšení stability, centrace celého těla, na vizualizaci, dále také na uvolnění, protažení i posílení celého pohybového ústrojí. Učí pacienty koordinovat, vnímat, ovládat a kontrolovat své tělo.

„INFINITY je metoda využívající poznatky neurofyziologie, biomechaniky, anatomie i mých nasbíraných poznatků v oboru rehabilitace,“ uvádí MUDr. Michaela Tomanová. „Metoda umožňuje nejen zlepšení onemocnění pohybového ústrojí, ale také uvolnění, protažení a posílení celého pohybového ústrojí,“ dodává lékařka proslulá také v přednáškové činnosti a nalézání nových postupů v rehabilitační a fyzikální medicíně. Tento typ komplexní rehabilitace pracuje s tělem s pomocí gravitace, využívá aktivaci horních a dolních končetin, pánve, hlavy, dýchání i vrozených, geneticky daných reflexů.

„Na Infinity Clinic nabízíme komplexně zaměřenou léčbu pohybového ústrojí. Včasnou a důkladnou prevencí lze v mnohých případech velmi účinně předcházet vzniku některých onemocnění.“ říká primářka MUDr. Michaela Tomanová. INFINITY Clinic se zaměřujeme na moderní kvalifikovaný přístup v prevenci, diagnostice a léčbě poruch a bolestí pohybového aparátu jako jsou bolesti zad, kloubů a končetin u dospělých i dětí, bolesti pohybového aparátu v těhotenství, stavy po operacích páteře, ortopedických operacích nebo stavy po úrazech.

Na moderní klinice v prostředí pražské prvorepublikové vily naleznete špičkové odborníky poskytující široké spektrum služeb lékařů, fyzioterapeutů či odborníků na rehabilitační, sportovní, preventivní, reprodukční i estetickou medicínu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama