Komu to v Karlových Varech nejvíce slušelo? Hlasujte a vyhrajte super cenu!

Autor: dne 7 července 2019

Filmový festival v Karlových Varech je minulostí. 54. ročník byl, jak už se stalo tradicí, velmi povedený. Jako vždy dorazila spousta známých tváří nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Rozdala se řada cen, vypilo se spousta alkoholu a “propařilo” mnoho bezesných nocí. My jsme však zjišťovali, komu to nejvíce slušelo. A jelikož si takové rozhodnutí nechceme vzít “na triko” sami, necháme to na vás v exkluzivním hlasování.

Pokud jde o filmy, porota 54. karlovarského festivalu nešetřila. Vyhrál bulharský snímek Otec, v diváckém hlasování se radoval film Olgy Sommerové Jiří Suchý: Lehce s životem se prát, který za sebou nechal i vlekého favorita Forman vs. Forman. Nejlepší herečkou se stala Corinna Harfouch, která upoutala ve snímku Lara, hercem pak Milan Ondrík za film Budiž světlo. Cenu za režii dostal Belgičan Mielants za dílo Patrick. Ocenění za nejlepší celovečerní dokument si odváží estonsko-lotyšský kousek Nesmrtelní. 

V sekci Na východ od západu se radoval ruský trhák Býk. No, a křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii dostaly Juliann Moore a Patricia Clarkson. Cena prezidenta MFF Karlovy Vary za přínos české kinematografii patří Vladimíru Smutnému. To bychom měli po zpravodajské stránce, a ted už se pojďme podívat, jak byl kdo oblečen. O to přeci hlavně běží, ne?

Pod článkem můžete dávat hlasy celebritě, která měla podle vás nejlepší outfit. A aby to pro vás bylo zajímavější, pište nám na mail [email protected] do 17. července své tipy, kdo podle vás získá v anketě nejvíce hlasů. 20. července pak vybereme jednoho, kdo se trefil a dostane skvělou kulmu od značky BaByliss. Hlasujte v anketě pod fotogalerií. Hlasovat můžete buď jako registrovaný uživatel, nebo anonymně, je to jen na vás, stačí je zakliknout dle vašeho přání.

Komu to ve Varech nejvíce slušelo?

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď